Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Týtý ovládl Hron a Pojišťovna štěstí

  22:24aktualizováno  22:24
Pojišťovna štěstí ovládla divácké ceny Týtý. Uspěla mezi seriály a zároveň se stala absolutním vítězem. Dvě ceny získal hudební pořad Jsou hvězdy, které nehasnou. Objevem roku se stal Vojta Kotek. Mezi herci vyhráli Ivana Chýlková a Miroslav Donutil.

Slavnostní ceremoniál cen pořádaných Týdeníkem Televize v pražském Top Hotelu Praha a přenášených poprvé na TV Nova moderovala Zuzana Slavíková.

Jako první si pro cenu v podobě zrcadla od výtvarníka Kurta Gebauera přišel Pavel Zuna coby nejlepší moderátor zpravodajství, který obhájil loňské prvenství.

Publicistický tandem z pořadu Na vlastní oči Klíma - John porazil Marek Eben. Moderátor Plovárny pro cenu vyslal režiséra Jana Vojtu, protože měl už dlouhou dobu dohodnuté koncerty se svými bratry.

O "validitě" ocenění pro sportovní komentátory pak zapochyboval vítězný Robert Záruba z České televize, který se svým proslovem podílel na neplánovaném prodloužení přímého přenosu o deset minut.

Však mu za to ke konci "poděkoval" režisér večera Jiří Adamec, který si přišel společně s produkční Jiřinou Pokornou pro cenu za seriál roku Pojišťovnu štěstí.

"Nebylo to vždy jednoduché. Držte nám palce do druhé série, kterou začneme v létě natáčet," uvedla Pokorná, která podle Adamce stojí za úspěchem seriálu společně s Libuší Šmuclerovou, která již z Novy odešla.

Dvě ceny pro Pojišťovnu a Hrona
Pojišťovna štěstí nakonec dostala od diváků nejvíc hlasů a stala se tak absolutním vítězem před zpěvákem Karlem Gottem. který si odnesl už své dvacáté zrcadlo, a první českou Superstar Anetou Langerovou.

Radost měli i tvůrci hudební show Jsou hvězdy, které nehasnou, která se stala pořadem roku. Individuální cenu pak dostal i moderátor Vladimír Hron.

"Jsem rád, že máme obě ceny," přiznal Hron, když s režisérem Františkem Polákem přebíral cenu od Antonína Moskalyka. Ten se dočkal ocenění už na nominačním večeru Týtý, když vstoupil do Dvorany slávy.

Objevem roku "snowboarďák" Kotek
Celým večerem se prolínalo hlasování diváků v novinkové kategorii objev roku, které zveřejňováním průběžného pořadí ovlivňovala Zuzana Slavíková. Nakonec se radovala hvězda komedie Snowboarďáci a seriálu Pojišťovna štěstí Vojta Kotek, který pak celý roztržitý málem zapomněl na pódiu své zrcadlo.

V hereckých kategoriích uspěly dvě stálice televizních obrazovek. Mezi ženami uspěla Ivana Chýlková, mužům vládne Miroslav Donutil. "Sedmička je moje šťastné číslo a toto je mé sedmé zrcadlo," podotkl herec, který stejně jako většina dalších vítězů poděkoval divákům, spolupracovníkům a rodině.

Během celého večera zazněly písničky z různých televizních pořadů. ČT představila titulní skladbu z chystaného seriálu Dobrá čtvrť, Bohuš Matuš reprezentoval Rodinná pouta, Martina Balogová pak seriál On je žena!.

Zvláštní pocty se dočkal Karel Gott, kterému k zisku jubilejnímu zrcadla pogratuloval svým zpěverm chlapecký sbor Boni Pueri. Konec včera pak příznačně patřil opět Pojištovně štěstí - titulní píseň Den, kdy se vrátí láska zazpívalo duo Leona Machálková a Petr Kolář.

VÝSLEDKY CEN TÝTÝ
moderátor zpravodajských pořadů
1. Pavel Zuna - 2. Jolana Voldánová - 3. Marcela Augustová
moderátor publicistických pořadů
1. Marek Eben - 2. Josef Klíma - 3. Radek John
sportovní komentátor
1. Robert Záruba - 2. Vojtěch Bernadský - 3. Pavel Poulíček
moderátor soutěžních nebo zábavných pořadů
1. Vladimír Hron - 2. Roman Šmucler - 3. Jan Rosák
zpěvák
1. Karel Gott - 2. Petr Muk - 3. Petr Kolář
zpěvačka
1. Aneta Langerová - 2. Lucie Bílá - 3. Helena Vondráčková
herec
1. Miroslav Donutil - 2. Viktor Preiss - 3. Miroslav Etzler
herečka
1. Ivana Chýlková - 2. Alena Antalová - 3. Libuše Šafránková
pořad
1. Jsou hvězdy, které nehasnou - 2. Banánové rybičky - 3. Tele Tele
seriál
1. Pojišťovna štěstí - 2. Rodinná pouta - 3. Místo nahoře
objev roku
1. Vojta Kotek - 2. Zdeňka Žádníková - 3. Ondřej Brzobohatý
absolutní vítěz
1. Pojišťovna štěstí - 2. Karel Gott - 3. Aneta Langerová

Martina Kociánová a Lubomír Lipský na rautu po předávání cen v anketě Týtý. (2.4. 2005)

Herečku Evu Holubovou doprovodil režisér Tomáš Vorel. Z piety ke svému nejnovějšímu filmu Skřítek měl Vorel jednoho skřítka celý večer při sobě.(2.4. 2005)

Jaromír Hanzlík předával cenu TýTý za nejúspěšnější seriál roku. S Terezou Brodskou, kterou spolu s Janou Brejchovou několik let vychovával, se na rautu potkali, ale nebavili. (2.4.2005)

Michala Novotného doprovodila do pražského Top Hotelu Praha přítelkyně Simona Zemanová.(2.4. 2005)

Kateřina Brožová s bývalým přítelem, multimilionářem Petrem Kovarčíkem. (2.4. 2005)

Zpěvačka Lucie Bílá přišla se svým snoubencem Václavem Bártou jako jediná ze tří nominovaných zpěvaček, ale odešla s prázdnou a hned po skončení televizního přenosu odešla. (2.4. 2005)

Iveta Bartošová, Hana Zagorová a Štefan Margita v pražském Top hotelu Praha, kde se předávaly cený TýTý za rok 2004. (2.4 2005)

Iveta Bartošová, Zdeněk Podhůrský a Lucie Bílá ještě netuší, koho zvolili diváci jako zpěvačku roku. (2.4. 2005)

Pavel Zuna si odnesl svou cenu za nejpopulárnějšího moderátora. Večer ho doprovázela manželka Andrea. (2.4. 2005)

Karel Gott dostal dvacáté zrcadlo. Vyhlášení ankety TýTý 2004, 2.4. 2005.

O image Vladimíra Hrona pečovala manželka. K jednomu zrcadlu za nejoblíbenějšího baviče získal ještě druhé - za svůj pořad Hvězdy, které nehasnou. (2.4. 2005)

Herečka Eva Holubová, kterou doprovázel režisér Tomáš Vorel se skřítkem, převzala cenu za kamarádku Ivanu Chýlkovou. (2.4. 2005)

Miroslav Donutil si odnesl cenu za nejpopulárnějšího herce. Přišel s manželkou Zuzanou. (2.4. 2005)

Muzikant a moderátor loňské SuperStar Ondřej Brzobohatý si užívá zrcadlo slávy, které převzal za nepřítomnou Anetu Langerovou. Jeho hereckou etudou se baví i Vojta Kotek, který si pro svou cenu v kategorii objev roku teprve půjde. (2.5. 2005)

Ivana Chýlková dorazila až po divadelním představení z Činoherního klubu. (2.5. 2005)

Sedmnáctiletý Vojta Kotek děkoval za start kariéry kolegovi Petrovi, který byl shodou okolností nominován ve stejné kategorii objev roku. Není pochyb, že měl na mysli Petra Lesáka, který na ČT uvádí pořad Vypadáš skvěle! (2.4. 2005)

Vojta Kotek s cenou TýTý v kategorii objev roku. (2.4. 2005)

Ivana Chýlková: Zrcadlo, zrcadlo, řekni, kdo je na světě nejpopulárnější? (2.4. 2005)

Eva Holubová, Tomáš Vorel a Ivana Chýlková se zrcadalem Kurta Gebauera pro nejpopulárnější herečku roku 2004. (2.4. 2005)

Reřisér Jiří Adamec se dvěma zrcadly za nejlepší seriál (Pojišťovna štěstí) a za absolutní vítězství. (2.4. 2005)

Sámer Issa

Martina Kociánová s manželem Tomášem Turečkem, šéfradaktorem české verze National Geografic. (2.4. 2005)

Herečku Zdeňku Žádníkovou nominovala televize Prima v kategorii Objev roku a v konkurenci kolegy Tomáše Krejčíře, Ondřeje Brzobohatého a dalších skončila překvapivě druhá, za Vojtou Kotkem. (2.4. 2005)

Herec Miroslav Etzler byl nominovaný v kategorii Herec roku, ale trumfnul ho Miroslav Donutil. Úspěch však slavil seriál Pojišťovna štěstí, v němž hrál hlavní roli a jehož další pokračování se připravuje. Etzler se objeví také v pokračování rodinných příběhů Marie Poledňákové Jak se krotí krokodýli v roli otce (namísto Františka Němce). Herec je na vrcholu popularity, ale o pozornost moc nestojí. V sobotu odešel hned po skončení přímého přenosu. (2.4. 2005)

Robertu Zárubovi blahopřál k ceně za nejpopulárnějšího sportovního komentátora někdejší "sporťák" z ČT Ota Černý. (2.4. 2005)

Jan Révai s přítelkyní. (2.4. 2005)

Ondřej Brzobohatý s přítelkyní Johankou Indrákovou. (2.4. 2005)

Jaromír Hanzlík sleduje čas. Pozoruje ho Radek John a jeho žena Zlata Adamovská. (2.4. 2005)

Zdeněk Podhůrský a Iveta Bartošová

Zdeněk Podhůrský a Iveta Bartošová. (2.4. 2005)

Ondřej Brzobohatý s přítelkyní Johankou. (2.4. 2005)

Sportovní redaktořI z ČT Ivana Bednaříková a Petr Svěcený. (2.4. 2005)

Karel Gott a Vladimír Hron si potřásli rukama. (2.4. 2005)
Nejčtenější

V Ománu zemřel známý 28letý DJ Avicii, proslavil ho hit Levels

V Ománu zemřel 20. dubna 2018 ve věku 28 let švédský DJ Avicii, jehož občanské...

V Ománu zemřel ve věku 28 let švédský DJ Avicii, jehož občanské jméno je Tim Berling. Oznámila to jeho tisková mluvčí.

VIDEO: Nahé ženy jsou u nás naposledy. Organizátoři lákají i na orgasmy

Na výstavě Voayer ukazují dívky vše, co se ukázat dá.

Voayer: Poslední výstava skutečných nahých žen. Nekompromisní název láká diváky na kontroverzní výstavu, která k nám...Doutník, sklenku a třikrát ho...o, vyzval DeVito k vzpomínce na Formana

Danny DeVito a Jack Nicholson ve slavném Formanově snímku Přelet nad kukaččím...

Edward Norton, Danny DeVito, Jim Carrey i Antonio Banderas. Největší osobnosti Hollywoodu vyjádřily smutek nad odchodem...

Formana už pochovali. Všichni jsme jeho děti, míní režisér Jiří Strach

Miloš Forman

Poslední rozloučení s režisérem Milošem Formanem se konalo v neděli na místním hřbitově v americkém městě Warren, kde...

GLOSA: Ani na masáž nebyl čas. Ivanka Trumpová baví naivitou

Ivanka Trumpová v Bílém domě (3. února 2017)

Ivanka Trumpová přepisuje pravidla úspěchu. Respektive si to myslí. Loni vydala knihu, ve které ženám radí, jak si...

Další z rubriky

TELEVIZIONÁŘ: Jen nahá Brigitte Bardotová mohla prodat Pohrdání

Brigitte Bardotová ve filmu Pohrdání

Za pouhý plakát, na němž plavá hříva Brigitte Bardotové velmi nedostatečně zakrývá její poodhalené vnady, by se tenkrát...

VIDEO: Scream for Me Sarajevo. Rockový svátek v obléhaném městě

Bruce Dickinson, charizmatický frontman kapely Iron Maiden, na koncertě...

Bruce Dickinson, frontman kapely Iron Maiden, odehrál v roce 1994 památný rockový koncert uprostřed obléhání Sarajeva....

Za sympatie k Hitlerovi byl nežádoucí, teď v Cannes von Triera opět hrají

Lars von Trier

Když před sedmi lety dánský režisér Lars von Trier na festivalu v Cannes prohlásil, že má pro Hitlera pochopení, byl z...

Najdete na iDNES.cz