Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

TV tipy na víkend: Klubíčko příběhů i tanečních kreací

  8:01aktualizováno  8:01
O víkendu se inspektor Klubíčko pustí do dalšího případu, dámy Batulková a Norisová svedou souboj o prvenství v soutěži StarDance a uzavřou se osudy hrdinů Nemocnice na kraji města a Pojišťovny štěstí. Tedy zatím.

Detektivku Devatenáct klavírů uvede v neděli ve 20 hodin ČT1. | foto: © Pavla Černá

PÁTEK 19. PROSINCE
Příběh rytíře - Heath Ledger a Paul BettanyZměň svůj osud! Staň se rytířem! Tak jako chudý mladík William, který to na kolbišti i mimo něj natřel všem urozeným sokům! Pokud vám tato strohá výzva k hrdinství nestačí, zkuste Příběh rytíře (Nova, 20:00) zhlédnout celý.

Výborný chirurg Richard Kimble je nespravedlivě odsouzen k trestu smrti za vraždu své ženy. Během transportu se mu podaří utéct a začne pátrat po skutečném vrahovi. Jenže Uprchlíkovi (21:20) jdou po krku vyšetřovatelé a rozhodně to nebude mít lehké.

O zcela nekorektní vánoční komedii pouze pro dospělé Santa je úchyl (ČT1, 23:00) jste už určitě slyšeli. A v čase finišujících předvánočních běsů lze její zhlédnutí více než doporučit.

SOBOTA 20. PROSINCE
StarDance 3 - Dana Batulková a Jan OnderV sobotu večer finišuje taneční soutěž StarDance (ČT1, 20:00), takže otázka zní víc než jasně - Norisová, nebo Batulková? Proti tomu se s nástrahami života popere zloděj Kevin v komedii Co horšího se může stát? (Nova, 20:00) a otrok zvaný Kull dobyvatel (Prima, 20:00) se stane králem Valusie a započne boj proti démonům zla.

V americkém filmu Šerifové (Prima, 22:15) se pár "borců" s hvězdou na prsou vydá po stopách uprchlíka Marka Robertse obviněného z dvojnásobné vraždy. Ten je však rozhodnutý prokázat svou nevinu a najít ty, kteří si ho vybrali za obětního beránka ve své špinavé politické hře.

Ukrást diamant v ceně sedmnácti milionů bývá mnohdy jednodušší než jej pak vyzvednout z úkrytu. Své by o tom mohli vyprávět hrdinové lupičské komedie Modrý blesk (ČT1, 23:50).

NEDĚLE 21. PROSINCE
Z filmu Devatenáct klavírůVe filmu Devatenáct klavírů (ČT1, 20:00) dostává známý inspektor Klubíčko na starost vyšetřování vraždy významného německého skladatele, spáchané ve vyhlášeném karlovarském hotelu. Jenže nejde jen o vraždu, ale i o barbarsky rozbitý klavír.

Floridský kongresman zemřel a šikovný zlodějíček Thomas toho využije. Připíše se na listinu a zázračně vyhraje volby do Kongresu. Taková je výchozí situace americké komedie Dokonalý gentleman (Nova, 22:10).

Bez nadsázky strhující vizuální zážitek nabízí poměrně drsný thriller Cela (Prima, 23:50). Sadistický vrah ukrývá oběti ve skleněné komoře daleko od civilizace. FBI se sice podaří při jednom zátahu pachatele zadržet, ale vrah upadne do bezvědomí. A protože v jeho smrtící cele umírá další oběť a času není nazbyt, nezbývá než vydat se do hlubin jeho mysli.

SERIÁLY
Ulice
(pátek, Nova 18:30)
Nemocnice na kraji města: Nové osudy (pátek, ČT1 20:00)
Pojišťovna štěstí (neděle, Nova 20:00)

Televizní program na 7 dní pro více než 50 stanic

Autor:Nejčtenější

GLOSA: České lvy vyhrála politika. Čímž filmaři dovršili svou zkázu

Cenu za masky k filmu Milada předali Andree McDonald herec Jan Cina a režisér...

Oscary blednou závistí. Kam se hrabe pár krotkých žertů o prezidentu Donaldu Trumpovi na ceremoniál Českých lvů, který...

Bába z ledu získala šest Českých lvů. Umělci kritizovali politiky

České lvy ovládla Bába z ledu. Je nejlepším filmem, má i sošky pro režiséra...

Snímek Bába z ledu ovládl České lvy. Získal šest sošek, včetně té pro nejlepší film, režiséra Bohdana Slámu a herce...Karlovarský festival ztratil sponzora ČEZ, Jiří Bartoška shání náhradu

Jiří Bartoška předává Umě Thurmanové Cenu prezidenta festivalu (30. června...

Generální partner karlovarského festivalu, Skupina ČEZ, po šestnácti letech ukončil spolupráci s největším tuzemským...

V televizi už nechce vyprávět. Miroslav Donutil byl hostem Za scénou

„Padesát dílů pořadů Na kus řeči, Trumfy MD a některých dalších stačilo,“ vysvětlil herec Miroslav Donutil v pořadu Za...

KVÍZ: Dětská hvězda Tomáš Holý by se dožil padesátky, jak znáte jeho filmy?

Tomáš Holý na konkurzu (Z knihy Marie Poledňákové S kým mě bavil svět)

Tomáš Holý, který jako dítě zazářil ve filmech Jak vytrhnout velrybě stoličku nebo Jak dostat tatínka do polepšovny, by...

Další z rubriky

RECENZE: Tílko Lary Croft má užší ramínka. To je jediná změna

Alicia Vikanderová ve filmu Tomb Raider (2018)

Neexistuje jediný rozumný důvod, proč se příběh hrdinky počítačové hry točil znovu. Počátkem tisíciletí ji hrála...

Deneuveová nakonec na Febiofest nepřijede. Cenu převezme Aznavour

Catherine Deneuveová (Cannes, 23. května 2017)

Francouzská herečka Catherine Deneuveová na poslední chvíli zrušila svou účast na Febiofestu. Během čtvrtečního...

TELEVIZIONÁŘ: Protičeský. Také protiněmecký i protipartyzánský

Iva Janžurová a Jaromír Hanzlík ve filmu Kočár do Vídně (1966)

Takový film národ nepřijme, prorokoval tehdejší prezident Antonín Novotný snímku vyznamenanému na festivalu ve Varech,...

Najdete na iDNES.cz