Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

TV tipy: Fotbaloví žraloci v hlavě

  14:40aktualizováno  14:40
Fotbalové eurošílenství pokračuje, tak se k němu v televizních tipech až na výjimky vracet nebudeme. Jinak je k dispozici víceméně standardní nabídka, jen drobátko osekaná o pár seriálů.

Žralok v hlavě - Oldřich Kaiser | foto: Bionaut

VÍKENDOVÉ DUELY
Herec Karel RodenV pátek, tedy dnes, můžete vyslechnout komediální Zpověď královny střední školy (Nova, 20:00), potom můžete společně s Rytíři ze Šanghaje (Nova, 21:50) v čele s Jackiem Chanem vyřídit pár šupáků a nakonec si užít Karla Rodena v roli záporáka, proti kterému stojí sám Robert De Niro v thrilleru 15 minut (Prima, 23:10). Případně si zapněte nikterak ohromující francouzský thriller Zběsilost (ČT1, 22:45) a televizní noc zakončete slušným hororem Gothika (Nova, 0:05).

Limonádový JoeSobotní poledne si můžete okořenit stokrát viděným, a stále vtipným Limonádovým Joem (Nova, 12:30) a odpoledne se naučíte Přežít (Nova, 14:40) díky tomu, že zbaštíte pár kamarádů. Večer pak stojí za zhlédnutí Nelítostný souboj (ČT1, 21:10) s Robertem De Nirem a Al Pacinem, vypnout mozek lze u komedie Letuška 1. třídy(Nova, 21:20) a užít si hereckou dokonalost Johnyhho Deppa slibuje thriller Z pekla (Nova, 23:05).

Fanoušci v Ženevě - Euro 2008V neděli to zřejmě většina diváků vidí na klíčové fotbalové utkání Česko - Turecko (Prima, 20:10), nicméně na výběr je ještě z filmu podle románu Jaroslava Havlíčka Ta třetí (ČT1, 20:00) a romantické komedie Dokonalá partie (Nova, 20:00).

PŘES VŠEDNÍ DNY
Hugh GrantV pondělí zůstaňte déle vzhůru a podívejte se na erotické drama Romana Polanského Hořký měsíc (ČT1, 22:25) - byť proti knižní předloze Pascala Brucknera nabízí víceméně odvar.

Oldřich KaiserV úterý si pak - neholdujete-li fotbalu - nenechte ujít český film Žralok v hlavě (ČT2, 20:30) se skvostným Oldřichem Kaiserem v hlavní roli.

Středa se dá regulérně považovat za programově slabou. Snad jen pokud by vás zajímalo slavnostní předávání cen 45. ročníku Mezinárodního televizního festivalu Zlatá Praha (ČT2, 20:30) nebo hraný italský dokument o sicilských rybářích Země se chvěje (ČT2, 23:40).

A ve čtvrtek si náročnější určitě nenechají ujít německo-turecký "syrový snímek o střetu dvou kultur a konfliktu uvnitř jedné duše" Proti zdi (ČT2, 23:25).

SERIÁLOVÉ OKÉNKO
Ze seriálu Dobrá čtvrť 2V pondělí se definitivně uzavřou osudy hrdinů seriálu Dobrá čtvrť (ČT1, 20:00), ve středu startuje francouzská minisérie Ohnivé léto (Nova, 12:10) a třetí řada Poldů z Rosenheimu (Nova, 23:30). Čtvrtek nabízí začátek čtvrté řady série Dva a půl chlapa (Nova, 13:45) a nebo třetí sérii Drzé Jordan (Prima, 16:40).
Nejčtenější

GLOSA: České lvy vyhrála politika. Čímž filmaři dovršili svou zkázu

Cenu za masky k filmu Milada předali Andree McDonald herec Jan Cina a režisér...

Oscary blednou závistí. Kam se hrabe pár krotkých žertů o prezidentu Donaldu Trumpovi na ceremoniál Českých lvů, který...

Bába z ledu získala šest Českých lvů. Umělci kritizovali politiky

České lvy ovládla Bába z ledu. Je nejlepším filmem, má i sošky pro režiséra...

Snímek Bába z ledu ovládl České lvy. Získal šest sošek, včetně té pro nejlepší film, režiséra Bohdana Slámu a herce...Karlovarský festival ztratil sponzora ČEZ, Jiří Bartoška shání náhradu

Jiří Bartoška předává Umě Thurmanové Cenu prezidenta festivalu (30. června...

Generální partner karlovarského festivalu, Skupina ČEZ, po šestnácti letech ukončil spolupráci s největším tuzemským...

V televizi už nechce vyprávět. Miroslav Donutil byl hostem Za scénou

„Padesát dílů pořadů Na kus řeči, Trumfy MD a některých dalších stačilo,“ vysvětlil herec Miroslav Donutil v pořadu Za...

RECENZE: Tílko Lary Croft má užší ramínka. To je jediná změna

Alicia Vikanderová ve filmu Tomb Raider (2018)

Neexistuje jediný rozumný důvod, proč se příběh hrdinky počítačové hry točil znovu. Počátkem tisíciletí ji hrála...

Další z rubriky

VIDEO: Soňa Norisová bude detektiv amatér v krimi podle Marie Poledňákové

Ten, kdo tě miloval

Rodinný komediálně laděný příběh s kriminální zápletkou a předvánoční atmosférou lázeňského města. To je stručná...

TELEVIZIONÁŘ: Protičeský. Také protiněmecký i protipartyzánský

Iva Janžurová a Jaromír Hanzlík ve filmu Kočár do Vídně (1966)

Takový film národ nepřijme, prorokoval tehdejší prezident Antonín Novotný snímku vyznamenanému na festivalu ve Varech,...

Jára Cimrman dobývá Ameriku, ukáže v cestopisu Smoljakův syn

Knihy podepisova i syn Ladislava Smoljaka David.

Může zneuznaný český génius z dob Rakousko-Uherska prorazit za mořem? Na průzkum se vydal cestopisný dokument Cimrman...

Najdete na iDNES.cz