Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Slaughter party prý bude "maso"

  12:54aktualizováno  12:54
J i h l a v a - Ne nadarmo prý dali organizátoři připravované páteční techno party název Slaughter. Ve volném překladu z angličtiny znamená tento výraz něco jako jatka. A právě hudebními jatkami v tom dobrém slova smyslu má být páteční jihlavská Slaughter party v tovární hale na Havlíčkově ulici. "Chtěli jsme udělat tématicky zaměřenou party pečlivě vybraných diskžokejů, kteří hrají velmi ostré a hodně tvrdé techno. Prostě "řezníky". A vůbec, celá ta party bude maso," vysvětluje František Šmrha z Diversity Promotion, která je organizátorem chystané party.

A když už zvolili název Slaughter, podřídili mu i celý vnější obal tanečního večera, kde bude hrát progresivní taneční hudba. Postarají se o to například pořadatelé, kteří budou oblečeni do typických černo - bíle kostkovaných řeznických kabátků, barevným odstínem party bude červená a dokonce i na podkladě plakátů upozorňujících na tuto rave party mohou bystří pozorovatelé naleznout zvětšenou strukturu masa.

Pro techno party si pořadatelský tým vybral prostor tovární haly. "Snažíme se volit netradiční prostory a právě tato hala patří k jednomu z nich. Její kapacita je 3. 500  lidí," říkají pořadatelé.

Prostory haly budou pro potřeby party rozděleny na tři základní hudební scény. Na té hlavní, kde se představí hlavní hvězdy večera, bude znít hudba v rytmech techna. Od 19.00 hodin zde začne své tóny mixovat DJ Radan Mach, po něm to bude od 21.00 jihlavský Hammersmith a následovat bude brněnský Kaisersoze.

Asi největší techno hvězdou večera bude třicetiletý Španěl Oscar Mulero. Jeho hudební produkce mohli slyšet posluchači na takových akcích, jako je Love Parade Technotrans, SONAR, na parties v Brazílii, Maďarsku, Německu, ale i v Brně. "Patří ke špičkám světové taneční scény a jsme rádi že jeho tanec za třemi mixážními pulty budou moci vidět i návštěvníci jihlavské party," míní Šmrha. Oscar Mulero svoji hudební show rozjede už jednu hodinu po půlnoci, kdy se techno Slaugter party posune do druhého dne.

Hned po něm nastoupí další hvězda, kterou je DJ Toky. Až do deváté hodiny ranní pak budou tanečníky udržovat v  kondici Equalizer Workerz, Scheema&deck a  Šmaf.
Druhá scéna se ponoří do  tónů poněkud měkčího housu. Ten budou produkovat DJs Danny, George, brněnský Javas, Koala, Yurrah a závěr bude na DJ Milanovi.

Další prostor bude v hale věnován odpočinkové místnosti takzvané chill - out, která bude určena všem tancem znaveným raverům.

Pro milovníky razantních a úderných tónů techna bude kromě zážitků z hudby připravena i doprovodná vizuální podívaná, o kterou se postarají vedle kvant laseru, stroboskopů a scanů i dvě projekční stěny, na něž se bude promítat počítačová animace. Slaugter party začíná v Jihlavě 23. března a objekt haly bude otevřen již od 18.00 hodin.

DJ Hammersmith ukazuje zatím prázdné prostory tovární haly v Jihlavě.

Autor:Nejčtenější

GLOSA: České lvy vyhrála politika. Čímž filmaři dovršili svou zkázu

Cenu za masky k filmu Milada předali Andree McDonald herec Jan Cina a režisér...

Oscary blednou závistí. Kam se hrabe pár krotkých žertů o prezidentu Donaldu Trumpovi na ceremoniál Českých lvů, který...

Bába z ledu získala šest Českých lvů. Umělci kritizovali politiky

České lvy ovládla Bába z ledu. Je nejlepším filmem, má i sošky pro režiséra...

Snímek Bába z ledu ovládl České lvy. Získal šest sošek, včetně té pro nejlepší film, režiséra Bohdana Slámu a herce...Karlovarský festival ztratil sponzora ČEZ, Jiří Bartoška shání náhradu

Jiří Bartoška předává Umě Thurmanové Cenu prezidenta festivalu (30. června...

Generální partner karlovarského festivalu, Skupina ČEZ, po šestnácti letech ukončil spolupráci s největším tuzemským...

V televizi už nechce vyprávět. Miroslav Donutil byl hostem Za scénou

„Padesát dílů pořadů Na kus řeči, Trumfy MD a některých dalších stačilo,“ vysvětlil herec Miroslav Donutil v pořadu Za...

KVÍZ: Dětská hvězda Tomáš Holý by se dožil padesátky, jak znáte jeho filmy?

Tomáš Holý na konkurzu (Z knihy Marie Poledňákové S kým mě bavil svět)

Tomáš Holý, který jako dítě zazářil ve filmech Jak vytrhnout velrybě stoličku nebo Jak dostat tatínka do polepšovny, by...

Další z rubriky

Umělci pomáhají uprchlíkům. U2 na koncertech, herci přímo v Řecku

U2 vydáním novinky Songs of Innocence překvapili.

Frontman irské kapely U2 Bono Vox se proslavil zálibou v humanitární a charitativní práci. Pomáhal lidem nemocným virem...

OBRAZEM: Od Ungeltu po Zlín. Co přejí do nového roku čeští umělci

Divadlo Ungelt, Praha

Na závěr roku tradičně vybíráme z došlých novoročenek od kulturních institucí, jako jsou galerie, divadla nebo...

Pikous chce na Národní třídě slavit, i kdyby pak měl jíst jen topinky

Z loňských oslav na Národní třídě

Díky, že můžem! se jmenuje akce, kterou na 17. listopadu na pražskou Národní třídu chystá Martin Pikous. „Nechceme...

Najdete na iDNES.cz