Z filmu Rychle a zběsile 5

Z filmu Rychle a zběsile 5 | foto: Universal Pictures / CSFD.cz

Rychle a zběsile pokračuje i po smrti Paula Walkera, štáb film dokončí

  • 7
Natáčení sedmého pokračování úspěšné filmové série Rychle a zběsile bude pokračovat navzdory náhlé smrti jednoho z hlavních představitelů Paula Walkera. Většina filmu už je totiž natočená, zatím však není dokončený.
Reklama

Informoval o tom Hollywood Reporter. Časopis s odvoláním na informované zdroje napsal, že produkce se zpozdí, ale film bude do kin uveden.

Čtyřicetiletý Walker zemřel v sobotu při dopravní nehodě vozu Porsche, který řídil jeho přítel. Walker byl ve voze jako spolujezdec a havárii u Los Angeles nepřežil ani on ani řidič. Řidičem byl Roger Rodas, se kterým Walker vlastnil obchod s luxusními automobily (o nehodě čtěte zde).

Natáčecí štáb chce nyní nějaký čas počkat, ale film hodlá dokončit a uvést do kin. Stejný problém musel řešit například v roce 2008 režisér Terry Gilliam, když zemřel Heath Ledger, s nímž točil film Imaginárium Dr. Parnasse. Natáčení fantasy filmu bylo zastaveno, než do různých zpodobnění Ledgerovy postavy obsadil Juda Lawa, Johnnyho Deppa a Colina Farrella.

Mezi další herce, kteří zemřeli uprostřed roztočeného filmu, patří například Brandon Lee, který utrpěl smrtelné zranění v roce 1993 přímo při natáčení filmu Vrána, či Oliver Reed, který v roce 1999 zemřel na infarkt při natáčení filmu Gladiátor.

Akční filmy Rychle a zběsile pojednávají o ilegálních závodech rychlých automobilů v ulicích. Walker v nich ztvárnil postavu policisty Briana O'Connera. První film série z produkce Universal Studios šel do kin v roce 2001.

Reklama
Sdílet článek Facebook Twitter Google Plus
Reklama

7 příspěvků v diskusi