12.5. středa | |
20.00 hodin |
Zahajovací koncert |
Bedřich Smetana: Má vlast | |
Kč 900/800/600, stání 170 | |
13.5. čtvrtek | |
20.00 hodin Obecní dům |
ČESKÁ FILHARMONIE |
|
Bedřich Smetana: Má vlast |
Kč 700/600/450, stání 120 | |
20.00 hodin |
TALICHŮV KOMORNÍ ORCHESTR |
W.A.Mozart: Symfonie g moll, K. 550 | |
Kč 200/150/100, stání 50 | |
20.00 hodin |
Jory Vinikour, cembalo |
Jean-Baptiste Lully, François Couperin, Pancrace Royer, John Bull, Johann Sebastian Bach, Viktor Kalabis, Domenico Scarlatti | |
Kč 200 | |
14.5. pátek |
|
20.00 hodin |
ROYAL CONCERTGEBOUW ORCHESTRA AMSTERDAM |
Anton Bruckner: Symfonie č. 8 c moll | |
Kč 800/700/500, stání 50 | |
17.00 hodin |
finále Mezinárodní hudební soutěže Pražské jaro 1999 - obor varhany - 1. část |
výběr skladeb autorů: Johann Sebastian Bach, Franz Liszt, Max Reger, Julius Reubke, Alexandre Guilmant, Louis Vierne, Charles-Marie Widor | |
Kč 100/70/50 (pro obě části Kč 150/100/80) | |
20.00 hodin |
finále Mezinárodní hudební soutěže Pražské jaro 1999 - obor varhany - 2. část |
výběr skladeb autorů: Johann Sebastian Bach, Franz Liszt, Max Reger, Julius Reubke, Alexandre Guilmant, Louis Vierne, Charles-Marie Widor | |
Kč 100/70/50 (pro obě části Kč 150/100/80) | |
20.00 hodin |
Kompletní provedení smyčcových kvartetů Arnolda Schönberga I. |
Arnold Schönberg: Smyčcové kvartety č. 0 D dur, č. 1 d moll a č. 2 fis moll | |
Kč 150 | |
15.5. sobota | |
17.00 hodin |
finále Mezinárodní hudební soutěže Pražské jaro 1999 - obor cembalo - 1. část |
Jiří Antonín Benda: Koncert g moll pro cembalo a orchestr | |
Kč 100/70/50 (pro obě části Kč 150/100/80) | |
20.00 hodin |
finále Mezinárodní hudební soutěže Pražské jaro 1999 - obor cembalo - 2. část |
Jiří Antonín Benda: Koncert g moll pro cembalo a orchestr | |
Kč 100/70/50 (pro obě části Kč 150/100/80) | |
16.5. neděle | |
20.00 hodin |
SLOVENSKÁ FILHARMONIE |
Claude Debussy: Faunovo odpoledne | |
Kč 300/250/150, stání 60 | |
20.00 hodin |
ACADEMIA TRIO PRAHA |
Ludwig van Beethoven: Klavírní trio D dur, op. 70 | |
Kč 150 | |
20.00 hodin |
Jazzový koncert |
Kč 200 | |
15.00 hodin |
SAXOFONOVÉ KVARTETO BOHEMIA |
Leonard Bernstein, Astor Piazzolla, Pedro Iturralde, George Gershwin, Eduard Douša, Emil Viklický, Jaromír Hnilička, Michal Macourek | |
Kč 100 | |
19.00 hodin |
Emil František Burian: Bubu z Montparnassu režie: Jiří Nekvasil scéna: Daniel Dvořák kostýmy: Simona Rybáková |
(vstupenky v předprodejích Státní opery Praha) | |
17.5. pondělí | |
20.00 hodin |
Maxim Vengerov, housle |
Johannes Brahms: Sonáta pro housle a klavír č. 2 A dur, op. 100 | |
Kč 500/400/300, stání 100 | |
20.00 hodin |
Galina Gorchakova, soprán |
Michail Ivanovič Glinka: Zhavoronok, Bolero | |
Kč 400 | |
17.00 hodin |
Pocta Petru Ebenovi |
Petr Eben: Okna | |
Kč 200 | |
18.5. úterý |
|
20.00 hodin Obecní dům |
Pod záštitou Evropské asociace festivalů |
Richard Wagner: | |
Kč 400/300/180, stání 80 | |
20.00 hodin |
KREMERATA BALTICA |
Arvo Pärt: Fratres | |
Kč 500 | |
20.00 hodin |
DAMA DAMA - Středoevropský soubor bicích nástrojů |