Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
Zdeněk Svěrák

Gratulace čtenářů Zdeňku Svěrákovi k 80. narozeninám

Redakce iDNES.cz

793 lidí poslalo vzkaz do dnešního dne

Emilián a Libuše Vaňkovi Jevíčko-Č.Budějovice, 23. 3. 2016
Gratulujeme a přejeme Vám jen to nejlepší za "Evičku z Jevíčka" i nadšené divadelníky z našeho hotelu Morava,kde v papučích přejdete na jeviště.I rozhlédnete se konečně s Járou z jevičské věže do líbezné krajiny.Za nás dříve narozené ženáče díky za "Vratné lahve",to Vám život držel tužku.
Alena K., Pardubice, 23. 3. 2016
Úžasný pane Svěráku, smekám před vaším tvůrčím talentem, který neustále obohacuje svým laskavým humorem celou naši rodinu. Hodně zdraví !!!
Luboš Rychna, 23. 3. 2016
Hodně zdraví, štěstí, spokojenosti a mnoho tvůrčích nápadů do dalších let.
Rastislav, Pezinok, 23. 3. 2016
Vsetko najlepsie a hlavne to zdravicko!
Zdeňka Skořepová, 23. 3. 2016
Svěrák na Hrad !!! Vše nejlepší k narozeninám, hlavně pevné zdraví a pohodu. Co slovo to perla !!!! A stále aktuální. Díky za vše.
Jiří Nekvasil, Brandýs nad Labem, 23. 3. 2016
Blahopřeji Vám a přeji hodně zdraví. Děkuji za vše, co mi dala Vaše tvorba.
Ĺadislav Víšek Heřmanúv Městec, 23. 3. 2016
Ani k stáru,ani k stáru ,nezastavte tu svou káru,naloženou moudrosti,humorem a svěžestí.Jsme tu s Vámi rádi,děti,staří,mladí.Ženy,muži,němé tváře,rozjasníte všechny tváře.Takźe hodně zdravi,štěstí,budeme Vám držet pěsti.Všetko najlepšie ZDENO.
Jitka B., Jablonec nad Nisou, 23. 3. 2016
Přeji Vám ať se Vám daří vše, co si přejete a samozřejmě pevné zdraví. Jsem ráda, že žiju ve stejné době jako vy. Mám moc ráda Váš humor.
Jiří Tvrz, 23. 3. 2016
K Vašim narozeninám hodně zdraví,štěstí a stále tolik humoru a krásných filmů a rolí.
Jarda BEDERKA Belorusko, 23. 3. 2016
Vazim si Vasi zivotni moudrosti, kterou se s nami delite, at to trva jeste strasne dlouho. Hodne zdravi Jarda
Jakub Tvrzník, Brno, 23. 3. 2016
Mistře Prácheňský, jsme všichni v kapele Vašimi velkými fanoušky, a přejeme Vám ať to i nadále ve zdraví hraje, zpívá, kouzlí, vymýšlí, a to co děláte ať Vám dělá radost v životě ještě hodně dlouho
Zuzana, Praha, 23. 3. 2016
Milý pane Svěráku, děkuji Vám za Vaše laskavé filmy a divadelní hry, které nejen mě vždy dokážou potěšit. K Vašim krásným narozeninám přeji jen to nejlepší a radost ze života.
Katka Patková, Praskolesy, 22. 3. 2016
Milý Zdeňku :) vím, že mi jako moudrý člověk, kterého velice obdivuji, odpustíte mou familiárnost. Vaše tvorba mě provází už od dětství a nyní i já zpestřuji dny své dvouleté dceři Vašimi písničkami a nejen jimi. Proto Vám děkuji a přeji vše to, co v jedné z nich zpíváte ...a "hlavně to zdraví!" :)
Petr z Brna, 22. 3. 2016
Všechno nejlepší, mistře jazyka i života našeho českého.
Daniela B.,Vsetín, 22. 3. 2016
Vážený pane Svěráku, jistý J.C. ve svém výmluvném epitafu prohlásil:Budoucnost patří aluminiu. Doufám, že kdyby bylo nejhůř, že Vás lze z tohoto materiálu znovusestavit, protože bez Svěráku by tu bylo smutno...Proto přeju hodně zdraví, zdraví a ještě jednou zdraví!
Vlasta od Plzně, 22. 3. 2016
Vážený pane Zdeňku, osmdesátka sem, osmdesátka tam - pro nás jste nesmrtelný. Na zdraví !
Edita a Honza Kárychovi,Počátky, 22. 3. 2016
Děkujeme vám pane Svěráku za texty,hry a písně,co nám radost dělají celý život.Žijte ve zdraví a spokojenosti ještě dlouhá léta..
Monika Jírů, Praha, 22. 3. 2016
MISTŘE, hodně zdraví, spokojenosti a radosti! Těšíme se na další písničky, hry, filmy, knížky a další vtipné, laskavé, kultivované a inteligentní počiny :-)
bedřich jorda prostějov, 22. 3. 2016
Vážený pane Svěráku,hluboce se před vámi klaním..díky za Vaši filmovou tvorbu......a zároveň vám přeji dobré zdraví a pohodu ve vašem životě
Horákovi, Pardubice, 22. 3. 2016
Vážený pane Svěráku, přejeme Vám (i nám), ať tím širým světem kráčíte ještě hodně dlouho. Všechno nejlepší.
Jitka Zemanova, 22. 3. 2016
Pane Svěrák skoro není dne kdy ne vyslovím Vaše jméno. Neustále všem připomínám kdyby na našich pracovních schůzkách seděl Pan Svěrák tomu by bylo smutno. Naší manažeri vkládají anglické výrazy do mailu a svých proslovu .. tak krásný český jazyk máme..Vaše slova budou navzdy v nás i našich dětech.
Nováci,Jablonec 22.3.2016, 22. 3. 2016
Pane Svěrák moc Vám děkujeme za celou vaši tvorbu, nádherný humor ,skvělé písně .Přejeme hodně zdraví a štěstí.
Jaroslav Miškovský, Nučice, 22. 3. 2016
Děkuji za smích,radost,pohodu, dík,že zasvětil jste život humoru!! Vaše desky jsou už stokrát ohrané, však kouzlo z nich to nikdy ne a ne! Ať ve zdraví je s Vámi ještě dlouho sranda, to ze srdce Vám i Nám přeje z Nučic Jarda.
Jindřiška Chadtova, Frýdlant, 22. 3. 2016
Děkuji za humor, laskavost. Přeji hodně zdraví
žáci 5.C , ZŠ J.A.Komenského Kyjov, 22. 3. 2016
Vážený pane Svěráku, přejeme Vám hodně zdraví,životní pohody, spokojenosti a tvůrčích sil a moc děkujeme za filmy a povídky, které máme moc rádi.Secvičili jsme pár scének jednoho z Vašich filmů , předvedli je rodičům a Vám to posíláme jako dárek pro radost. https://youtu.be/tNvBnGyFrNM
Stepan Dlouhy, 22. 3. 2016
Vážený pane Svěráku, mistře, DĚKUJI! Děkuji za celou Vaší tvorbu a bohatství, které jste dal naší kultůře a radost do našich srdcí. Přeji hlavně zdraví, spoustu energie a osobního štěstí.
František Novotný,Jindřichův Hradec, 22. 3. 2016
Díky za spoustu nádherného humoru,lidkosti a laskavosti.(Myslím že Svěrák = Cimrman)
zdenek bouska frankfurt/m., 22. 3. 2016
nejsme sice blizko vas,ale presto jste tady s nami.vas humor je uzasny-jen tak dale!
Adam Hrádek, Plzeň, 22. 3. 2016
Vážený pane Svěráku, Přeji Vám vše nejlepší k Vašim kulatým narozeninám a přeji do dalších let hlavně zdraví a energii k bavení českého národa. Zároveň Vám děkuji za dosavadní přínos české kultuře a společnosti. S přátelským pozdravem, Adam Hrádek
Přemysl Němeček,Tábor, 22. 3. 2016
Jára Cimrman a vy jste nesmrtelní.Hodně zdraví
Petr Vysoudil ,Křelov, 22. 3. 2016
Jen tak dál mladej pane a mockrát děkujeme za Váš nádherný humor.
Malvína Buclová, Třebíč, 22. 3. 2016
Vážený pane Svěráku, děkuji Vám za neutuchající laskavou snahu dokazovat, že humor nemusí být hloupý a zlý. Bez Vás by tu bylo smutněji. Přeji zdraví a sílu k dalšímu snažení.
Hana Š., Praha, 22. 3. 2016
Díky za smích, radost a báječné příspěvky k lidové slovesnosti hodné pomníku z bílého mramoru :) Vše nejlepší k narozeninám!
Marcel Zizka Vrchlabi, 22. 3. 2016
Milý pane Svěráku k Vašemu životnímu jubileu Vám chci popřát hodně zdraví a osobního štěstí. Vaše filmy právem patří do pokladnice českého filmu. A My diváci Vám za ně moc děkujeme.
Marta Filípková, Praha, 22. 3. 2016
Vážený a milý pane Svěráku, přeji Vám především pevné zdraví a nadále spoustu energie. Věk je jen číslo a ve Vašem případě ta osmdesátka vůbec neplatí. Kéž bychom my - Vaši obdivovatelé - dokázali být duchem tak mladí, jako jste Vy. DĚKUJI ZA VŠECHNO.
Jaroslava S., Sezimovo Ústí, 22. 3. 2016
Milý pane Zdeňku, moc děkuji za to, čeho je velmi potřeba-a to je Váš laskavý a inteligentní humor. K Vašim krásným narozeninám Vám přeji kromě pevného zdraví i klid v duši,ještě hodně tvořivých sil a ať se Vám to "pohlazení",co kolem sebe rozdáváte, mnohonásobně vrací.Jarka
Dana Š. Praha , 22. 3. 2016
Vážený pane Svěráku, kde berete stále ty skvělé náměty a nápady, a jak výtečně je umíte zpracovat Nechť máte stále tolik energie, nechť jste zdravý a nechť ještě mnoho let svým laskavým a chytrým humorem pohladíte lidskou duši.
Magdalena, Svitavy, 22. 3. 2016
Vážený pane Zdeňku Svěráku, děkuji, že jste.Přeji Vše dobré.
Dana, Boleslav, 22. 3. 2016
Mistře, přeji Vám hlavně pevné zdraví, spoustu životního optimismu a osobní pohody. Vaše filmy jsou pohlazením po duši, kéž by takových bylo více...
Jiří Zábranský, Brno, 22. 3. 2016
Milý pane Svěráku, přeji Vám hodně zdraví a štěstí. A děkuji za všechno, co jste pro nás - Čechy a Moravany - napsal a udělal. S úctou Jiří Zábranský.
Kateřina Tichá, Pardubice, 22. 3. 2016
Milý pane Svěraku, děkuji za Vaše filmy, knížky, písničky a za Járu. Přeji Vám hlavně hodně zdraví. Máme Vás moc rádi:)
Linda Suchánková, Praha, 22.3.2016, 22. 3. 2016
Milý pane Svěráku, děkuji Vám za Vaše krásné filmy, divadelní hry a písničky pro děti. Váš humor, nadhled a noblesa mi dávají naději, že svět je stále dobré místo k žití:-) Přeji Vám hodně štěstí, pevné zdraví a ať jste s námi ještě mnoho dalších let! Linda Suchánková, Praha
Petra,Brno, 22. 3. 2016
Veliké díky, že děláte svět krásnější a vše nej k narozeninám :-)
Štěpán H, Praha 14, 22. 3. 2016
Pan Werich kdysi řekl:"Shaw byl živ 100 let. Byl to krátký či dlouhý život? Krátký, Shaw zde mohl být ještě 250 let, protože pořád měl co říct. Takhle je to. Zatím co po celé zemi je já nevím kolik 30letých, kteří tady už 450 let nemuseli být.". Buďte s námi ještě hodně dlouho, pane Svěrák.
Kamila Recalde, 22. 3. 2016
Vážený pane Svěráku, děkujeme za vaše krásné filmy, za tvorbu pro naše děti a přejeme Vám pevné zdraví. Zůstaňte nadále SLUNCEM našeho národa. Rozveselujete nám každodenní cestu v autě, děti s vámi zpívají a v naší škole se ráno zpívají vaše písničky. S úctou Recaldovi
Ludek Drnec, Dysina, 22. 3. 2016
Vážený pane Svěráku, přeji hlavně hodně zdraví a moc díky za všechno co jste pro tuhle zemi vymyslel a udělal.
Martin Hrabě,Praha 4, 22. 3. 2016
Vazeny pane Svěráku,vse nejlepsi a dekuji,ze činite tento svět lepším a ať ještě nekonci tahle komedie a ať zlo prohrává a dobro zije;-) Buďte zdráv!
Zdeněk Hampeis, Kolín, 22. 3. 2016
Zdraví, zdraví + Váš trvalý zdravý rozum ! To Vám upřímně přeji, jste skvělý člověk, jakých není mnoho. I takový velikán, jako Jára da Cimrman, by Vám popřál, kdyby se jeho stopa neztratila kolem 1. světové války. On Vás určitě z nebe vidí a drží Vám všechny palce. Díky za vše, co jste stvořil !
P.Šedivý,Praha, 22. 3. 2016
Vážený pane Svěráku, děkuji, děkuji, děkuji, ať nám všichni závidí, že jste náš, s hlubokou úctou Pavel Šedivý, Praha
Julie, Zlín, 22. 3. 2016
Vážený pane četný doktore, přeji Vám, abyste se jiným doktorům, těm nečestným, mohl vyhýbat. Přeji Vám, aby energie, kterou jste do světa poslal, se k Vám vrátila a aby Vás lidé kolem měli rádi stejně jako já, moje rodina, přátelé a známí.


Najdete na iDNES.cz