Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Nekonečný: Můj organismus slaví nekonečný orgasmus

  8:28aktualizováno  8:28
Den po dni. Voláme v nahodile zvolený čas a ptáme se: co zrovna děláte? Naposledy laskal naše slechy král rozkoše, vulkán, milenec čarokrásných žen a exotických zvířat – pozlacený vůdce vibrační skupiny Šum svistu Daniel Nekonečný.

Daniel Nekonečný | foto: Archiv

Pondělí (resp. úterý) 17. března 0:31
V této hodině duchů vytvářím s trumpetisty magický obřad na oslavu boha měsíce, kouzel a hudby Thovta. Troubíme v mé observatoři na mořské lastury a světelné nástroje z dob faraonů  a pomocí soustavy zrcadel a vodních gejzírů vytváříme umělou duhu z paprsků luny. A jelikož to dává našim tělům a duším afrodiziakální a energetickou vzpruhu, natáčíme to a budeme dodávat našim miláčkům v rámci regenerační péče na stránkách www.sumsvistu.cz.

Úterý 18. března 19:42
Jelikož je tělo můj hudební nástroj, tak ho dle rady boha harmonie, zdraví a slunce Apollona opečovávám. Navštívil jsem Thaifit, kde v náruči masérek z thajského království probouzím esprit v každém atomu svého těla, aby mě zvuky a tóny mohly rozeznít jako zvon, který zbaví každou duši smutku a pohrom a každé srdce rozbuší pohodou a rozkoší.

Středa19. března 21:34
Právě jsem na sněmu ambasadorů Království rozkoší. Domlouváme termíny iniciací, zasvěcování nových členů a předávání Nobelovy ceny rozkoše.

Čtvrtek 20. března 1:35
Ve svém chrámu pohody si připravuji koupel plnou kouzel s medem a mlékem. Jindy třeba s olivovým olejem jako Kleopatra a faraoni nebo s kořením a bylinkami: šafrán, anýz, kurkuma, heřmánek, máta, růžové květy nebo voda z růží. Vzpruhu dodá koupel v rašelině. A když si jako bonus dáme afrodiziakální nápoj Zeus - čaj ze ženšenu, pepře, mrkve, celeru a hřebíčku – slaví náš organismus nekonečný orgasmus!

Pátek 21. března 12:03
Dnes mám tak nabitý program, že bych se potřeboval pohybovat rychlostí světla, nebo aspoň jako Muhammad Ali, který říkal, že je tak rychlý, že když zhasne v pokoji, je v posteli dřív, než je tma. Letím z několika zkoušek, kde jsme vymazlovali každý úder a tón, za svým pyrotechnikem, veleknězem boha ohně Agni, abychom dopilovali ohnivou choreografii. Je stará známá věc, že pomocí ohně se člověk zbavuje negativních energií a pročišťuje se a že kombinací ohně, tónů a rytmů lze uzdravovat ze všech nemocí.

Sobota 22. března 18:42
I když mám tvůrčí uragán, dovolil jsem si zastavit se na pár vteřin u borovicového háje a vychutnat voňavý třpyt a esprit vesmíru a nádherný klid, i když jen zdánlivý, protože i když stojím, tak spolu všichni i s naší planetou a celou sluneční soustavou svištíme rychlostí 230 km za vteřinu galaxií. Cítíte ten opojný let? Kocháte se tou jízdou?

Neděle 23. března 16:43
Vychutnávám si největší bohatství na světě, a tím je pohoda! Je třeba proměňovat každou vteřinu v rozkoš, protože pobyt člověka na planetě Zemi by se dal přirovnat k zájezdu, který jsme dostali od božské cestovní kanceláře. Tak si ho vychutnávejme, aby nás pak v nebi nemrzelo, že jsme byť jediný den promarnili nebo protrápili kvůli prkotině. Posílám vám nekonečné vnitřní slunce, aby roztančilo a rozzářilo každou molekulu a atom ve vašem těle a duši!

Daniel Nekonečný (1966)
Bohové planet učinili ze Země sídlo Království rozkoše a pověřili Daniela Nekonečného, aby založil královskou vibrační skupinu Šum svistu, která má za úkol působit blahodárnými léčivými vibracemi na receptory blaha všech lidí a zvířat a vytvářet nekonečné hudební slasti plné radosti pro všechny bytosti vesmíru. Tak se dělo, děje a bude dít. Navždy.

Autor:Nejčtenější

KVÍZ: Dětská hvězda Tomáš Holý by se dožil padesátky, jak znáte jeho filmy?

Tomáš Holý na konkurzu (Z knihy Marie Poledňákové S kým mě bavil svět)

Tomáš Holý, který jako dítě zazářil ve filmech Jak vytrhnout velrybě stoličku nebo Jak dostat tatínka do polepšovny, by...

GLOSA: Konec legrácek. Ve finále nabere Dabing Street zmar i sílu

Václav Neužil, Klára Melíšková, Hynek Čermák, Tereza Voříšková a Marek Adamczyk...

Sex na povel řízený přes sklo přímo z režie, nový ministr zdravotnictví, disidentská sbírka pornofilmů či útok 11. září...Tři ceny Anděl vyhrála kapela J.A.R., v síni slávy je Vladimír Merta

J.A.R. jsou kapelou roku.

V pražském Foru Karlín se udílely ceny České hudební akademie, tedy Andělé za rok 2017. Tři ze čtyř nominací proměnila...

Karlovarský festival ztratil sponzora ČEZ, Jiří Bartoška shání náhradu

Jiří Bartoška předává Umě Thurmanové Cenu prezidenta festivalu (30. června...

Generální partner karlovarského festivalu, Skupina ČEZ, po šestnácti letech ukončil spolupráci s největším tuzemským...

GLOSA: Andělé porazili České lvy. Muzikanti šetřili časem i aktivismem

Vladimír Merta se na cenách Anděl pustil do politiků.

Jistě, žádné výroční ceny nestrhají žebříčky sledovanosti. Ale v letošním derby filmových Českých lvů s hudebními...

Další z rubriky

Červnový Filter vytipoval padesátku festivalových hvězd

Album Rock for People k červnovému vydání časopisu Filter

Červnový Filter sumíruje festivaly, zpovídá Xaviera Baumaxu a přikládá CD Rock for People. Nahlédněte do obsahu.

Do říjnového Filteru se vešli Kabáti, Oasis, Muse i učitelka zpěvu

Obal alba Fast Food Orchestra (Filter, říjen 2009)

Reportáž z koncertu skupiny Kabát na Vypichu. Přehled dvaceti lidí, kteří si myslí, že umí taky zpívat a není to...

Květnový Filter dychtivě čeká na nové Green Day a zve na Mighty Sounds

Filter - Mighty Sounds

O nových albech Green Day, Sunhine i Placeba, nahrávání Vypsané fixy za kanálem a třeba práci osvětlovače píše květnový...

Najdete na iDNES.cz