Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Na úvodním mejdanu ve Varech řádil zarostlý Polívka

  15:36aktualizováno  15:36
Úvodní večírek karlovarského festivalu je tradičně přehlídkou, večerních rób, účesů a luxusu. A také zvědavosti a čekání, zda jak se "předvedou" české i zahraniční celebrity. Letos poutal nejvíc pozornosti Bolek Polívka.

43. MFFKV - opening party - Bolek Polívka - Mezinárodní filmový festival, Karlovy Vary (3. července 2008) | foto: Marek NavrátiliDNES.cz

Populární český herec byl celý večer více než rozverný. Na slavnostním ceremoniálu předváděl Roberta De Nira, na večírku v Puppu pak to, jak dovede bavit společnost.

43. MFFKV - příchod na zahájení - Bolek Polívka s partnerkou MarcelouTahle skutečnost nikoho z přítomných nezarážela, překvapila spíš vizáž známého herce - byl zarostlý a neoholený. Je-li to příprava na novou roli, nebo pokus o nedbalou eleganci, zůstává otázkou. Stejně jako odpovědi na otázku, kde se obléká jeho manželka Marcela. Její model totiž rozhodně nebyl luxusní ani elegantní. Budiž jí omluvou fakt, že je trojnásobnou maminkou a přednost před sebou dává rodině a dětem.

Punk, neostříhaní a rozparek
Vizáží šokoval i přítel Gábiny Osvaldové, který se zřejmě dal na styl punk. Textařka si na vyholenou hlavu svého partnera asi ještě zvyká, raději než s ním se totiž fotila s pohledným synem režiséra Jana Svěráka.

43. MFFKV - opening party - Leoš MarešViditelně nestříhaný účes měli naopak Miroslav Donutil a Jiří Macháček. Oba ve Varech doprovází jejich manželky. Dokonalost a eleganci ovšem předvedl vždy perfektně upravený budoucí ženáč Leoš Mareš. Do Varů dorazil i s rodinou, přítelkyní Monikou Poslušnou a synem Jakubem. Na večírku ovšem korzoval sám, Monika se věnovala na hotelu synovi.

. Nechyběly šperky za miliony

Na MFFKV si je přivezla Gábina Partyšová

43. MFFKV - po zahájení - rozparek manželky Jana KaplickéhoRozruch trochu způsobila manželka Jana Kaplického, která měla sexy šaty s dlouhým rozparkem, jenž chvílemi odhaloval víc než jen štíhlé nohy půvabné dámy. Před objektivy fotoaparátů se na večírku v Puppu skryla do útrob slavného Becher´s baru, který je určen jen pro V.I.P. hosty a novinářům je tak dění v něm utajeno.

Šatům vládla červená barva
Prvnímu festivalovému večeru vládla červená barva. Tu například zvolila manželka prezidenta festivalu Jiřího Bartošky Andrea Bartošková, herečky Jana Švandová a Zuzana Stivínová, modelka Kateřina Smejkalová, ale také Varhan Orchestrovič Bauer.

Luxus na slavnostním zahájení předvedly partnerky významných hostů - premiéra Mirka Topolánka a herce Roberta De Nira. Lucie Talmanová oslnila róbou, Grace Hightowerová dekoltem.

43. MFFKV - opening party - Tereza Brodská, Lucie Talmanová a Mirek TopolánekTalmanová se oblékla od hlavy až k patě do modelu v antickém stylu od Gucciho. Sladěné měla značkou i barvou také doplňky a její luxus by se mohl s klidem počítat na stovky tisíc korun.

Jak drahý model měla v pořadí třetí manželka Roberta De Nira, který má evidentně slabost pro ženy tmavé pleti, se nedá odhadnout. Nepřehlédnutelný byl ale v jejím případě dekolt, který byl soudě podle obdivných pohledů přítomných pánů velmi luxusní.

De Niro a Topolánek spolu nevečeřeli
De Niro se před ceremoniálem k zahájení festivalu posilňoval v salónku alkoholickými drinky, hned po něm hotel Thermal opustil zadním vchodem.

43. MFFKV - příchod na zahájení - Robert De Niro popíjíDomů ovšem neodletěl, jak se někteří přítomní domnívali. V doprovodu své sympatické ženy se odebral povečeřet do vyhlášeného podniku Embassy. Jiří Bartoška díky němu zapomněl zahájit festival. "Úplně mě rozhodil," prohlásil na svou omluvu prezident festivalu.

Vyhládlo zřejmě i českému premiérovi, který do Varů dorazil v pátek již ve čtyři odpoledne. S partnerkou si také dopřál romantickou večeři ve dvou, na rozdíl od slavného herce ovšem v restauraci Promenáda. Poté se na chvíli objevil na večírku v Puppu, který ovšem záhy opustil.

Autor: pro iDNES.czNejčtenější

Je to výprodej našeho kamarádství, reaguje Viewegh na slevy svých knih

Spisovatel Michal Viewegh v pořadu Za scénou

Euromedia, nový nakladatelský dům Michala Viewegha, láká na letní povídkový soubor Město mezi zelenými kopci, na kterém...

GLOSA: Brutal Assault opět dokázal, že patří k evropské špičce

Záběr z festivalu Brutal Assault 2018

Kolem 19 tisíc lidí dorazilo do areálu pevnosti Josefov v Jaroměři na letošní ročník festivalu Brutal Assault. A...KOMENTÁŘ: Dívejte se! Oscara získává největší tupost roku

John Nelson, Gerd Nefzer, Paul Lambert a Richard R. Hoover. To je sestava,...

Málokdy se vidí, aby více než šest tisíc vážených osobností spáchalo v jediném okamžiku hromadnou společenskou...

KVÍZ: Jak znáte Rychlé šípy a Jaroslava Foglara, plantážníci?

Rychlé šípy

Mirek Dušín, Jarka Metelka, Jindra Hojer, Červenáček a Rychlonožka. Příběhy Rychlých šípů od Jaroslava Foglara hltaly...

Herci z muzikálů včetně Mamma Mia nedostali honoráře, došlo na insolvenci

Herečka Alena Antalová v hlavní roli Donny v muzikálu Mamma Mia v pražském...

Producent Jiří Jurtin a jeho firma Crystal Skull je ve finančních potížích. Tvrdí, že společnost Ticket Art Praha mu...

Další z rubriky

Housle jsou ve futrálu a herecký idol Stmívání Robert Pattinson ve Varech

Robert Pattinson se poslední den karlovarského festivalu představil v divadle,...

Nač měli jiní několik dnů, stihl poslední host karlovarského festivalu za čtyřiadvacet hodin. Před sobotním obědem...

Češi jsou divní. Pořád někam spěchají, diví se rwandští akrobati

Rwandští akrobaté, hrdinové dokumentu Cirkus Rwanda, předvedli něco ze svého...

Loni začátkem srpna působil Rosťa Novák hodně unaveně. Ústřední postava Cirku La Putyka totiž právě finišovala přípravy...

„Nejste tak malá, fajn.“ Gilliam je dítě, vzpomíná herečka na natáčení

Portugalská herečka Joana Ribeiro (3. července 2018)

Úlohu krásné Angeliky ve filmu Muž, který zabil Dona Quijota ztvárnila Portugalka Joana Ribeiro. Šestadvacetiletá...

Najdete na iDNES.cz