Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Na úvodním mejdanu ve Varech řádil zarostlý Polívka

  15:36aktualizováno  15:36
Úvodní večírek karlovarského festivalu je tradičně přehlídkou, večerních rób, účesů a luxusu. A také zvědavosti a čekání, zda jak se "předvedou" české i zahraniční celebrity. Letos poutal nejvíc pozornosti Bolek Polívka.

43. MFFKV - opening party - Bolek Polívka - Mezinárodní filmový festival, Karlovy Vary (3. července 2008) | foto: Marek NavrátiliDNES.cz

Populární český herec byl celý večer více než rozverný. Na slavnostním ceremoniálu předváděl Roberta De Nira, na večírku v Puppu pak to, jak dovede bavit společnost.

43. MFFKV - příchod na zahájení - Bolek Polívka s partnerkou MarcelouTahle skutečnost nikoho z přítomných nezarážela, překvapila spíš vizáž známého herce - byl zarostlý a neoholený. Je-li to příprava na novou roli, nebo pokus o nedbalou eleganci, zůstává otázkou. Stejně jako odpovědi na otázku, kde se obléká jeho manželka Marcela. Její model totiž rozhodně nebyl luxusní ani elegantní. Budiž jí omluvou fakt, že je trojnásobnou maminkou a přednost před sebou dává rodině a dětem.

Punk, neostříhaní a rozparek
Vizáží šokoval i přítel Gábiny Osvaldové, který se zřejmě dal na styl punk. Textařka si na vyholenou hlavu svého partnera asi ještě zvyká, raději než s ním se totiž fotila s pohledným synem režiséra Jana Svěráka.

43. MFFKV - opening party - Leoš MarešViditelně nestříhaný účes měli naopak Miroslav Donutil a Jiří Macháček. Oba ve Varech doprovází jejich manželky. Dokonalost a eleganci ovšem předvedl vždy perfektně upravený budoucí ženáč Leoš Mareš. Do Varů dorazil i s rodinou, přítelkyní Monikou Poslušnou a synem Jakubem. Na večírku ovšem korzoval sám, Monika se věnovala na hotelu synovi.

. Nechyběly šperky za miliony

Na MFFKV si je přivezla Gábina Partyšová

43. MFFKV - po zahájení - rozparek manželky Jana KaplickéhoRozruch trochu způsobila manželka Jana Kaplického, která měla sexy šaty s dlouhým rozparkem, jenž chvílemi odhaloval víc než jen štíhlé nohy půvabné dámy. Před objektivy fotoaparátů se na večírku v Puppu skryla do útrob slavného Becher´s baru, který je určen jen pro V.I.P. hosty a novinářům je tak dění v něm utajeno.

Šatům vládla červená barva
Prvnímu festivalovému večeru vládla červená barva. Tu například zvolila manželka prezidenta festivalu Jiřího Bartošky Andrea Bartošková, herečky Jana Švandová a Zuzana Stivínová, modelka Kateřina Smejkalová, ale také Varhan Orchestrovič Bauer.

Luxus na slavnostním zahájení předvedly partnerky významných hostů - premiéra Mirka Topolánka a herce Roberta De Nira. Lucie Talmanová oslnila róbou, Grace Hightowerová dekoltem.

43. MFFKV - opening party - Tereza Brodská, Lucie Talmanová a Mirek TopolánekTalmanová se oblékla od hlavy až k patě do modelu v antickém stylu od Gucciho. Sladěné měla značkou i barvou také doplňky a její luxus by se mohl s klidem počítat na stovky tisíc korun.

Jak drahý model měla v pořadí třetí manželka Roberta De Nira, který má evidentně slabost pro ženy tmavé pleti, se nedá odhadnout. Nepřehlédnutelný byl ale v jejím případě dekolt, který byl soudě podle obdivných pohledů přítomných pánů velmi luxusní.

De Niro a Topolánek spolu nevečeřeli
De Niro se před ceremoniálem k zahájení festivalu posilňoval v salónku alkoholickými drinky, hned po něm hotel Thermal opustil zadním vchodem.

43. MFFKV - příchod na zahájení - Robert De Niro popíjíDomů ovšem neodletěl, jak se někteří přítomní domnívali. V doprovodu své sympatické ženy se odebral povečeřet do vyhlášeného podniku Embassy. Jiří Bartoška díky němu zapomněl zahájit festival. "Úplně mě rozhodil," prohlásil na svou omluvu prezident festivalu.

Vyhládlo zřejmě i českému premiérovi, který do Varů dorazil v pátek již ve čtyři odpoledne. S partnerkou si také dopřál romantickou večeři ve dvou, na rozdíl od slavného herce ovšem v restauraci Promenáda. Poté se na chvíli objevil na večírku v Puppu, který ovšem záhy opustil.

Autor: pro iDNES.czNejčtenější

KVÍZ: Dětská hvězda Tomáš Holý by se dožil padesátky, jak znáte jeho filmy?

Tomáš Holý na konkurzu (Z knihy Marie Poledňákové S kým mě bavil svět)

Tomáš Holý, který jako dítě zazářil ve filmech Jak vytrhnout velrybě stoličku nebo Jak dostat tatínka do polepšovny, by...

Karlovarský festival ztratil sponzora ČEZ, Jiří Bartoška shání náhradu

Jiří Bartoška předává Umě Thurmanové Cenu prezidenta festivalu (30. června...

Generální partner karlovarského festivalu, Skupina ČEZ, po šestnácti letech ukončil spolupráci s největším tuzemským...GLOSA: Konec legrácek. Ve finále nabere Dabing Street zmar i sílu

Václav Neužil, Klára Melíšková, Hynek Čermák, Tereza Voříšková a Marek Adamczyk...

Sex na povel řízený přes sklo přímo z režie, nový ministr zdravotnictví, disidentská sbírka pornofilmů či útok 11. září...

Zemřel Zdeněk Mahler, autor knih o Dvořákovi a Masarykovi či Lidic

Zdeněk Mahler oslavil pětaosmdesát let. Podílel se například na přípravě...

V sobotu zemřel ve věku devětaosmdesáti let spisovatel a scenárista Zdeněk Mahler. Rodák z Batelova na Vysočině se...

V televizi už nechce vyprávět. Miroslav Donutil byl hostem Za scénou

„Padesát dílů pořadů Na kus řeči, Trumfy MD a některých dalších stačilo,“ vysvětlil herec Miroslav Donutil v pořadu Za...

Další z rubriky

VIDEO: Natáčení velkolepé Marie Terezie bylo pro Kotka jako detektivka

Očekávaný seriál Marie Terezie uvedli v Domě ČT mimo jiné Zuzana Mauréry, Vojta...

Historickou postavu Františka Štěpána Lotrinského si v chystané televizní minisérii Marie Terezie zahraje Vojtěch...

VIDEO/GLOSA: Polámaný akční hrdina by byl ozdobou každé varské party

Americký herec Jeremy Renner je hlavní hvězdou druhé poloviny festivalu, do...

Mohl to naprosto klidně zabalit. Prostě jen podle pravdy zavolat: Je mi líto, mám obě ruce polámané, přijedu do Varů...

OBRAZEM: Vary skončily. Projděte si nejlepší momenty letošního festivalu

Jeremy Renner si ze závěrečného večera odnesl hned dvě ceny (8. července 2017).

Dvaapadesátý ročník MFF Karlovy Vary je od sobotního večera minulostí. V našich fotografiích si můžete znovu projít...

Najdete na iDNES.cz