náhledy
Malíř Josef Šíma patří k největším postavám československého umění 20. století.
Autor: ALAG
Josef Šíma: Bouře ve Fécamp (1953, olej na plátně, 65x81 cm)
Autor: ALAG
Autor: ALAG
Josef Šíma ve svém pařížském ateliéru
Autor: Ústav pro českou literaturu AV ČR
Josef Šíma ve svém pařížském ateliéru.