Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Jak bude vypadat program TV Barrandov? Vrátí se Bubílková

  0:01aktualizováno  0:01
Nová televize Barrandov dnes zveřejní svůj program - a s ním jedno velké překvapení. Digitální stanice, která začne vysílat 11. ledna 2009 zpočátku od půl sedmé ráno do jedné hodiny po půlnoci, připravila půdu pro návrat Zuzany Bubílkové.

Slovenská moderátorka, která v minulosti pracovala pro Novu i Českou televizi, tu uvede - podle tvůrců "konečně bez cenzury" - svůj nový sólový pořad nazvaný Politická Bubu Show.

Zprávy i seriál

Ze seriálu Cyranův ostrovNení to jediná vizitka vlastní tvorby TV Barrandov, která má představovat až čtyřicet procent nabídky. Vedle již ohlášených pořadů od talk show fotografa Jana Saudka přes sitkom Ivana Mládka Cyranův ostrov až po soudní pořad Suďte je! začali Barrandovští natáčet seriál z policejního prostředí Profesionálové, který nyní vysílá slovenská stanice Joj. Českou verzi nasadí TV Barrandov od 13. ledna každé úterý.

Z vlastní dílny televize vzejdou rovněž zábavné pořady. Jednak alternativně laděné skeče Koko TV, kde se prosadí tváře z cyklu sólových komiků HBO Na stojáka, jednak show Silvestry na Barrandově, která vyjde z tradic sobotní televizní zábavy.

Zpravodajský pořad 90 minut naplánovaný na každý pracovní den v podvečer slibuje, že moderátoři budou v živém vysílání komentovat témata dne. Lišit se má i předpověď počasí Jak bude - bez modelek, prý s důvěryhodným moderátorem a vysílaná několikrát denně.

Z filmu Svatba jako řemenVýběr ze zlatého fondu národní kinematografie nabídnou české filmové pátky. V prvních týdnech přijdou na řadu Všichni dobří rodáci, Lásky jedné plavovlásky nebo Svatba jako řemen. Ze zahraniční produkce je připraveno na pět set filmových titulů.

Znělky od Muchowa

TV Barrandov kupuje i dokumenty. V cyklu Fakta, mýty a skutečnosti se objeví německý seriál Hitlerovy ženy, britsko-americká série Přežít i cyklus o cestování časem Prehistorický park. Amatérskou scénu má sledovat pořad Profil(m) a v soutěži Ukaž se budou soupeřit vtipná videa diváků či ukázky z YouTube.

Z dětského seriálu Požárník SamPro děti se nakoupily animované seriály Mašinka Tomáš nebo Požárník Sam, pro milovníky jídla Gurmáni na cestách a pro vyznavače detektivek francouzská Nevyjasněná úmrtí a nizozemští Zmizeli beze stopy.

Mlčení zatím vládne kolem slavnostního programu prvního dne vysílání. Ví se pouze, že vypukne symbolicky 11. 1. v 11.01 hodin, že znělky doprovodí hudba Jana P. Muchowa a že vybrané pořady pak budou přístupné na internetové adrese www.barrandov.tv.
Nejčtenější

GLOSA: České lvy vyhrála politika. Čímž filmaři dovršili svou zkázu

Cenu za masky k filmu Milada předali Andree McDonald herec Jan Cina a režisér...

Oscary blednou závistí. Kam se hrabe pár krotkých žertů o prezidentu Donaldu Trumpovi na ceremoniál Českých lvů, který...

Bába z ledu získala šest Českých lvů. Umělci kritizovali politiky

České lvy ovládla Bába z ledu. Je nejlepším filmem, má i sošky pro režiséra...

Snímek Bába z ledu ovládl České lvy. Získal šest sošek, včetně té pro nejlepší film, režiséra Bohdana Slámu a herce...Karlovarský festival ztratil sponzora ČEZ, Jiří Bartoška shání náhradu

Jiří Bartoška předává Umě Thurmanové Cenu prezidenta festivalu (30. června...

Generální partner karlovarského festivalu, Skupina ČEZ, po šestnácti letech ukončil spolupráci s největším tuzemským...

V televizi už nechce vyprávět. Miroslav Donutil byl hostem Za scénou

„Padesát dílů pořadů Na kus řeči, Trumfy MD a některých dalších stačilo,“ vysvětlil herec Miroslav Donutil v pořadu Za...

RECENZE: Tílko Lary Croft má užší ramínka. To je jediná změna

Alicia Vikanderová ve filmu Tomb Raider (2018)

Neexistuje jediný rozumný důvod, proč se příběh hrdinky počítačové hry točil znovu. Počátkem tisíciletí ji hrála...

Další z rubriky

Jára Cimrman dobývá Ameriku, ukáže v cestopisu Smoljakův syn

Knihy podepisova i syn Ladislava Smoljaka David.

Může zneuznaný český génius z dob Rakousko-Uherska prorazit za mořem? Na průzkum se vydal cestopisný dokument Cimrman...

VIDEO: Konec se blíží, hlásí upoutávka komiksu Avengers: Infinity War

Promo plakát k filmu Avengers: Infinity War

Má jediný cíl, vyhubit polovinu vesmíru, a dokáže to lusknutím prstů. Tak se Thanos, ústřední zlosyn komiksu Avengers:...

RECENZE: Tílko Lary Croft má užší ramínka. To je jediná změna

Alicia Vikanderová ve filmu Tomb Raider (2018)

Neexistuje jediný rozumný důvod, proč se příběh hrdinky počítačové hry točil znovu. Počátkem tisíciletí ji hrála...

Najdete na iDNES.cz