Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

iDNES.cz / KulturaHlavní menu

Menu ostrova


Diskuse

Hana a Hana

počet příspěvků: 370, poslední 06.03.2015 19:54

Neééééééééééé

Právě se mi zhroutil celej život....!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Myslím, že jsem je potkal včera ve vlaku.

Jedna byla odbarvená na blond, bavili se velmi hlasitě, protože...

Takže to nebyl Silvestrovský vtípek?

Biografie

Hana

(ta s modrými vlasy)

Hana (ta s modrými vlasy) je ta s modrými vlasy. Chodila s Bráchou, který je brácha Hany (té s většími prsy). Bylo, je a bude jí sedmnáct, což je pro postavu v komiksu ten nejlepší věk. Žije s matkou a jejím přítelem. Ten je v komiksu takzvaně rotující postavou, na které se vystřídali mimo jiné taxikář, molekulární chemik a podnikatel v oboru nemovitostí. Hana (ta s modrými vlasy) miluje Dýdžeje, který však chodí s Hildou. Ale to není ten důvod, proč Hana (ta s modrými vlasy) říká o Hildě, že je kráva. Říká to proto, že Hilda kráva opravdu je.

Hana

(ta s většími prsy)

Hana (ta s většími prsy) má větší prsa, i když se na toto téma vede mezi příznivci komiksu velká diskuse. Najdou se lidé, kteří tvrdí, že má ve skutečnosti menší prsa, ale neumí si to přiznat. Hana (ta s většími prsy) má Bráchu a chodila s Majkem. Žije v takzvané úplné rodině s Matkou a Otcem, který je však - když si vypůjčíme její slova - "úplně vadnej". Haně (té s většímy prsy) bylo, je a bude sedmnáct, což je pro postavu v komiksu nejlepší věk. Nemá ráda Hildu, která je kráva.

Miloš Gašparec

(1972)

Miloš Gašparec (1972) je slovenský architekt a výtvarník. Na rozdíl od Hany (té s modrými vlasy) a Hany (té s většími prsy) mu bylo 35, je mu 36 a za rok mu bude 37. Říká, že komiks o dospívajících dívkách může kreslit do 82 let. Pak se mu budou už příliš třást ruce, takže se stane autorem komiksu s méně výraznými postavami. Miloš (ten co kreslí) bydlí v Bratislavě. Hana (ta s většími prsy) o něm říká: "Miloš je super, protože nás kreslí hrozně sexy. Máme díky němu spousty nabídek od kluků. Ale vybíráme si."

Miloš Čermák

(1968)

Miloš Čermák (1968) je novinář a autor řady knih. V roce 2002 objevil na Internetu několik dílů slovenského komiksu Jana a Jana. Pozval je do kavárny, čímž se hned na začátek zcela zesměšnil, protože dívky v jejich věku chodí do klubu. Ale i tak se mu je podařilo přemluvit, aby se nechaly přejmenovat a počeštit. Od té doby pro ně píše scénáře. Hana (ta s modrými vlasy) o něm říká: "Někdy z nás dělá větší husy, než skutečně jsme. Ale co by člověk neudělal pro slávu."