Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Dva mistři z Tele Tele se vrací s talk show

  0:01aktualizováno  0:01
Čtveřice ze zábavné legendy Tele Tele se rozpůlila. Zatímco Veronika Žilková a Josef Carda točí na Primě seriál Ošklivka Katka, Richard Genzer a Michal Suchánek odstartují v neděli na Nově svou novou talk show.

Mr. GS - Richard Genzer a Michal Suchánek - Praha (7. února 2008) | foto: David Port

Název dostala podle hostitelů Mr. GS. A mezi hosty, které hodlají v pořadu zpovídat, jejich bývalí kolegové hned tak nebudou.

"Na kamarády je ještě brzy. Snažíme se naopak zvát ty, které osobně moc neznáme a k nimž nemáme žádný vztah. Na výběr hostů zatím Nova právo veta neuplatňuje," prohlásil včera Suchánek.

Podle ředitele Novy Petra Dvořáka stačí, že se jména hostů konzultují. "Ale asi se nám nestane, že bychom pozvali vítěze třetí řady VyVolených," zvolil Dvořák příklad tváří z konkurenční Primy. Pořad Mr. GS pak charakterizoval slovy, že je "tak odlišný, jako jsou odlišní jeho aktéři".

Všichni svorně vyvracejí pověsti, že prý Suchánek s Genzerem chystají parodickou protiváhu cyklu Jana Krause Uvolněte se, prosím. Mají pro to řadu argumentů. Předně se Mr. GS nevysílá v pátek "proti Krausovi", nýbrž v čase patřícímu dosud seriálu Ztraceni, v neděli po hudební soutěži X Factor, s níž by měl Mr. GS najít společný typ diváků.

"Navíc jsme dva, hosty máme také dva a místo celé kapely jen Václava Koptu," zmínil Suchánek svého hereckého partnera z filmu Sněženky a machři, jehož pokračování spolu natáčejí. "Kopta zvládne všechny nástroje sám, vyjde nás levněji."

A pokud jde o parodii, tu prý mají Suchánek s Genzerem zakázanou přímo ve smlouvě. "V žádném případě nechceme nic ani nikoho parodovat, a Krause už vůbec ne,"  tvrdí s vážnou tváří. "Chceme jen dělat to, co nás baví a co jsme si ukradli."

Podobně i ředitel Novy ujišťuje: "V Tele Tele útočili na všechny naše pořady, ale trochu zestárli a zlenivěli, takže teď budou napadat už jen jeden žánr – talk show, což je formát ukradený ze Spojených států."

 Pořad trvající půldruhé hodiny se točí s publikem v pražském Divadle Metro, pro obrazovku jej režisér Ondřej Sokol sestřihá na půlhodinu. Mezi prvními hosty budou hlasatelka Renata Czadernová, mág Pavel Kožíšek, fotograf Jan Saudek, modelka Martina Poulíčková.

A kdo je host, o kterém moderátoři nejvíce sní? "Václav Klaus. Tedy pan prezident Václav Klaus – jestli mi rozumíte," zažertoval Suchánek spiklenecky v předvečer prezidentských voleb.


Druzí dva z Tele Tele

Josef Carda

Někdejší "sporťák" z pirátského vysílání Novy natáčí pro Primu romantický seriál ze světa módy Ošklivka Katka, v němž hraje finančního ředitele. "Asi je spořivý," žertuje o svém milionáři, jenž nosí v kapse levnou tužku od benzinové pumpy. Návrat do Novy nevidí Carda kvůli válce televizí příliš reálně.

Veronika Žilková

Společně s Cardou točí Ošklivku Katku, kde hraje akcionářku módní firmy. Ale zkouší se také vrátit na Novu se svou vlastní talk show Žravá dáma, která je zatím ve stadiu zrodu takzvaných pilotních, tedy zkušebních dílů. Na rozdíl od pořadu Mr. GS, který staví na humoru, by měla Žravá dáma probírat s hosty aktuální dění.
Nejčtenější

GLOSA: České lvy vyhrála politika. Čímž filmaři dovršili svou zkázu

Cenu za masky k filmu Milada předali Andree McDonald herec Jan Cina a režisér...

Oscary blednou závistí. Kam se hrabe pár krotkých žertů o prezidentu Donaldu Trumpovi na ceremoniál Českých lvů, který...

Karlovarský festival ztratil sponzora ČEZ, Jiří Bartoška shání náhradu

Jiří Bartoška předává Umě Thurmanové Cenu prezidenta festivalu (30. června...

Generální partner karlovarského festivalu, Skupina ČEZ, po šestnácti letech ukončil spolupráci s největším tuzemským...KVÍZ: Dětská hvězda Tomáš Holý by se dožil padesátky, jak znáte jeho filmy?

Tomáš Holý na konkurzu (Z knihy Marie Poledňákové S kým mě bavil svět)

Tomáš Holý, který jako dítě zazářil ve filmech Jak vytrhnout velrybě stoličku nebo Jak dostat tatínka do polepšovny, by...

V televizi už nechce vyprávět. Miroslav Donutil byl hostem Za scénou

„Padesát dílů pořadů Na kus řeči, Trumfy MD a některých dalších stačilo,“ vysvětlil herec Miroslav Donutil v pořadu Za...

Zemřel Zdeněk Mahler, autor knih o Dvořákovi a Masarykovi či Lidic

Zdeněk Mahler oslavil pětaosmdesát let. Podílel se například na přípravě...

V sobotu zemřel ve věku devětaosmdesáti let spisovatel a scenárista Zdeněk Mahler. Rodák z Batelova na Vysočině se...

Další z rubriky

Zpěvák zastoupil herečku, Febiofest zahájil Charles Aznavour

Šansoniér a herec Charles Aznavour obdržel na Febiofestu čestnou trofej...

Francouzská hvězda Catherine Deneuveová se z Febiofestu na poslední chvíli omluvila pro nemoc, nicméně cenu za přínos...

Karlovarský festival ztratil sponzora ČEZ, Jiří Bartoška shání náhradu

Jiří Bartoška předává Umě Thurmanové Cenu prezidenta festivalu (30. června...

Generální partner karlovarského festivalu, Skupina ČEZ, po šestnácti letech ukončil spolupráci s největším tuzemským...

TELEVIZIONÁŘ: Protičeský. Také protiněmecký i protipartyzánský

Iva Janžurová a Jaromír Hanzlík ve filmu Kočár do Vídně (1966)

Takový film národ nepřijme, prorokoval tehdejší prezident Antonín Novotný snímku vyznamenanému na festivalu ve Varech,...

Najdete na iDNES.cz