Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Dva mistři z Tele Tele se vrací s talk show

  0:01aktualizováno  0:01
Čtveřice ze zábavné legendy Tele Tele se rozpůlila. Zatímco Veronika Žilková a Josef Carda točí na Primě seriál Ošklivka Katka, Richard Genzer a Michal Suchánek odstartují v neděli na Nově svou novou talk show.

Mr. GS - Richard Genzer a Michal Suchánek - Praha (7. února 2008) | foto: David Port

Název dostala podle hostitelů Mr. GS. A mezi hosty, které hodlají v pořadu zpovídat, jejich bývalí kolegové hned tak nebudou.

"Na kamarády je ještě brzy. Snažíme se naopak zvát ty, které osobně moc neznáme a k nimž nemáme žádný vztah. Na výběr hostů zatím Nova právo veta neuplatňuje," prohlásil včera Suchánek.

Podle ředitele Novy Petra Dvořáka stačí, že se jména hostů konzultují. "Ale asi se nám nestane, že bychom pozvali vítěze třetí řady VyVolených," zvolil Dvořák příklad tváří z konkurenční Primy. Pořad Mr. GS pak charakterizoval slovy, že je "tak odlišný, jako jsou odlišní jeho aktéři".

Všichni svorně vyvracejí pověsti, že prý Suchánek s Genzerem chystají parodickou protiváhu cyklu Jana Krause Uvolněte se, prosím. Mají pro to řadu argumentů. Předně se Mr. GS nevysílá v pátek "proti Krausovi", nýbrž v čase patřícímu dosud seriálu Ztraceni, v neděli po hudební soutěži X Factor, s níž by měl Mr. GS najít společný typ diváků.

"Navíc jsme dva, hosty máme také dva a místo celé kapely jen Václava Koptu," zmínil Suchánek svého hereckého partnera z filmu Sněženky a machři, jehož pokračování spolu natáčejí. "Kopta zvládne všechny nástroje sám, vyjde nás levněji."

A pokud jde o parodii, tu prý mají Suchánek s Genzerem zakázanou přímo ve smlouvě. "V žádném případě nechceme nic ani nikoho parodovat, a Krause už vůbec ne,"  tvrdí s vážnou tváří. "Chceme jen dělat to, co nás baví a co jsme si ukradli."

Podobně i ředitel Novy ujišťuje: "V Tele Tele útočili na všechny naše pořady, ale trochu zestárli a zlenivěli, takže teď budou napadat už jen jeden žánr – talk show, což je formát ukradený ze Spojených států."

 Pořad trvající půldruhé hodiny se točí s publikem v pražském Divadle Metro, pro obrazovku jej režisér Ondřej Sokol sestřihá na půlhodinu. Mezi prvními hosty budou hlasatelka Renata Czadernová, mág Pavel Kožíšek, fotograf Jan Saudek, modelka Martina Poulíčková.

A kdo je host, o kterém moderátoři nejvíce sní? "Václav Klaus. Tedy pan prezident Václav Klaus – jestli mi rozumíte," zažertoval Suchánek spiklenecky v předvečer prezidentských voleb.


Druzí dva z Tele Tele

Josef Carda

Někdejší "sporťák" z pirátského vysílání Novy natáčí pro Primu romantický seriál ze světa módy Ošklivka Katka, v němž hraje finančního ředitele. "Asi je spořivý," žertuje o svém milionáři, jenž nosí v kapse levnou tužku od benzinové pumpy. Návrat do Novy nevidí Carda kvůli válce televizí příliš reálně.

Veronika Žilková

Společně s Cardou točí Ošklivku Katku, kde hraje akcionářku módní firmy. Ale zkouší se také vrátit na Novu se svou vlastní talk show Žravá dáma, která je zatím ve stadiu zrodu takzvaných pilotních, tedy zkušebních dílů. Na rozdíl od pořadu Mr. GS, který staví na humoru, by měla Žravá dáma probírat s hosty aktuální dění.
Nejčtenější

Je to výprodej našeho kamarádství, reaguje Viewegh na slevy svých knih

Spisovatel Michal Viewegh v pořadu Za scénou

Euromedia, nový nakladatelský dům Michala Viewegha, láká na letní povídkový soubor Město mezi zelenými kopci, na kterém...

GLOSA: Brutal Assault opět dokázal, že patří k evropské špičce

Záběr z festivalu Brutal Assault 2018

Kolem 19 tisíc lidí dorazilo do areálu pevnosti Josefov v Jaroměři na letošní ročník festivalu Brutal Assault. A...Spisovatelé napadli koncert Karla Gotta v Lipsku. Přitom žádný nebude

Karel Gott v pražské O2 areně 12. června 2018

Část Asociace spisovatelů se rozhodla napadnout říjnové vystoupení Karla Gotta v rámci Roku české kultury v Lipsku. Z...

KOMENTÁŘ: Dívejte se! Oscara získává největší tupost roku

John Nelson, Gerd Nefzer, Paul Lambert a Richard R. Hoover. To je sestava,...

Málokdy se vidí, aby více než šest tisíc vážených osobností spáchalo v jediném okamžiku hromadnou společenskou...

KVÍZ: Jak znáte Rychlé šípy a Jaroslava Foglara, plantážníci?

Rychlé šípy

Mirek Dušín, Jarka Metelka, Jindra Hojer, Červenáček a Rychlonožka. Příběhy Rychlých šípů od Jaroslava Foglara hltaly...

Další z rubriky

RECENZE: Film Můj neznámý vojín pohřbívá jeho hrdinu podruhé

Z filmu Můj neznámý vojín

Její prastrýc k nám přijel v srpnu 1968 na tanku. Po návratu na Ukrajinu dlouho mlčel, načež spáchal sebevraždu a...

RECENZE: Černý v Ku-klux-klanu baví. Než ho režisér bodne do zad

Záběr z filmu BlacKkKlansman

Nejlepší na filmu jménem BlacKkKlansman je fakt, že příběh černošského policisty, který pronikl mezi členy...

VIDEO: King Skate vylíčí, jak se skateboarding prokousal totalitou

Trailer k filmu King Skate

Zatímco před kamerami se řadí spartakiádní cvičenci, v ústraní se do totalitní šedi dobývá nový hit: divoká jízda za...

Najdete na iDNES.cz