Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Diskuse k článku

RECENZE: Filmová Rodinka je spíš jako upoutávka na seriál, ale herci potí krev

Je to ošemetná věc. Rodinka není film, nýbrž sestřih seriálu, ale hraje se v kinech. Sice jen dočasně a díky slevové Filmánii za padesátikorunové vstupné, což zážitku rozumně odpovídá, leč vystavuje se tak i konkurenci velkofilmů.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

starej od starý blažkový

jen drobná připomínka pro autora

je to návrat po 40. letech..........

0/0
11.12.2010 16:30

murdoc

..

Kdy uz cesi prestanou natacet trapny komedie a zacnout toci poradny filmy???

0/0
10.12.2010 11:28

Cirkus Hulberto

Re: ..

pro porno musis na inet nebo do pujcovny ... sorry

0/0
10.12.2010 12:52

tissaia

Asi jsem byla na jiném filmu

Já jsem asi byla na úplně jiném filmu. Pravda, nebyla jsem v Letňanech a dopoledne (kdo kromě kritiků má taky čas chodit do kina dopoledne). Šli jsme v brzkých podvečerních hodinách prostě proto, že dvě večerní představení byla vyprodaná. Dávali to v malém sále, ale byl téměř plný. A celý sál se otřásal smíchy.

Původní seriál miluju a na film jsem nešla s velkými očekáváními, ale velmi příjemě mě překvapil. Nic se tam nevleče, má to spád, vtip a poetiku velmi podobnou původnímu seriálu.

Chybí tam samozřejmě geniální Dana Medřická a moje nejoblíbenější postava, Péťa - manžel Jany Štěpánkové, ale rozhodně to je film, na který se kdykoliv ráda podívám znovu.

0/0
10.12.2010 10:18

Erbule

Jsem zvědavá

Původní Rodinku jsem nezažila, protože jsem přeci jen mladší, ale slyšela jsem o ní od prarodičů. Prý měli nejraděj vraždící Rosůlkovou. :-) Jsem na to docela zvědavá, protože film bez velké reklamy bývá leckdy mnohem vtipnější než reklamně vymasírovaná záležitost typu Líbáš jako bůh. A jak jsem vyrozuměla z textu, produkoval to režisér Pekla s princeznou, což byla fakt boží pohádka. A i protože jsem toho Šmídmajera několikrát viděla v televizi a na fotkách, půjdu ho podpořit. On působil totiž hrozně sexyV

0/0
10.12.2010 9:54

3 x zablokovany exorcista

Re: Jsem zvědavá

Slyšela jste někdy o, videu ne, nechci vás přetěžovat, ale o DVD byste slyšet mohla nebo o torrentech a podobných věcech tam, všude lze původní Rodinku najít a shlédnout. Genialita původní rodinky byla v hereckém obsazení a celkovém stylu práce, věcech, které se dnes již bohužel nevidí a lidech, kteří zde za posledních dvacet let bohužel nevyrostli.

0/0
10.12.2010 10:22

Erbule

Re: Jsem zvědavá

I Vy jeden vymítači! Já jsem přece nenapsala, že jsem to neviděla, ale že jsem to NEZAŽILA! To znamená, že jsem neprožila tu dobu, kdy tu byl jen jeden televizní program a při takovém seriálu bylo na ulicích liduprázdno. Nesmíte být při psaní tak horlivý, nebo Vás sebere čert;-)

0/0
10.12.2010 12:16

ajsek

Re: Jsem zvědavá

na ulicích prázdno nebylo, ten seriál že ve všední dny v podvečer, byl málo (vůbec) angažovaný (to byla tehdy obrovská vada); a taky je to seriál laskavě veselý, pohodový... to není většinové ani dnes, ani tehdy; ulice vyprázdnila snad původní Dietlova Nemonice a prý taky večerníček Pes Filipes(ale to znám jen z vyprávění); :-)

0/0
10.12.2010 15:11

_m-

Re: Jsem zvědavá

Major Zeman taky a dokonce i Žena za pultem  - ať si dneska říká kdo chce co chce - já jsem dojížděla v neděli večer do Prahy a přesně jsem věděla, kdy si v tramvaji pohodlně sednu a kdy ne :-)

0/0
10.12.2010 16:19Najdete na iDNES.cz