Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Diskuse k článku

PRVNÍ DOJMY: Zbojník homosexuál? I to je nový Robin Hood

Robin Hood v Kalichu byl dlouho připravovaný, dlouho očekávaný a navíc nejdražší muzikál v historii divadla. Čekání se vyplatilo. Takhle má muzikál vypadat, těžko v tomhle žánru u nás uvidíte něco lepšího.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

vendetor

Slečna blábol

Napsat že Střihavka výborně hraje je fakt dost odvážný až drzý. Viděl jsem ho v muzikálu Golem a na tohoto umělce se nedalo koukat a už vůbec ne poslouchat. Jako rockovej zpěvák je úžasnej, ale Střihavka coby muzikál je tragédie a měl by mít soudnost. Ale jak on sám říká "Hypotéka se neptá", tak je vidět, proč se Střihavka drží muzikálů jako klíště.

0/0
2.9.2010 22:18

Tracyho tygr

vyměnit recenzentku?

Brzdil bych s označením, že jde o PR článek, to jenom autorka "recenze" je ne nezkušená, ale ve svých úsudcích nemožná. Formulace "Takhle má muzikál vypadat, těžko v tomhle žánru u nás uvidíte něco lepšího" mluví za vše. Ale budu hodnej a doporučím autorce, ať se zajede podívat na špičkové muzikály do Městského divadla Brno, nebo samozřejmě do Vídně nebo ještě lépe na Wicked do Londýna.

0/0
2.9.2010 21:53

MARAtb

Jděte někam s tak okatou reklamou!

PR jak prase!

0/0
2.9.2010 12:11

Lou-go

:-(

Recenzi asi netřeba komentovat. Ta ukázka , ale....skladatel a textařka mají doma již několik let formičky a už jen vyráběj,vyráběj, vyráběj....

0/0
2.9.2010 0:20

jakotunejsem

Recenze

Je mi celkem jedno jaký ten muzikál je, ale nemohu obejít fakt, že tato pochvalná recenze je napsána po shlédnutí veřejné generálky. Recenze se přeci píší z premiéry, ne? Takto je totiž otevřen prostor k dedukcím, zda recenze nebyla "tak trochu" na zakázku.

0/0
1.9.2010 17:39

chachar_banik

Noid

co to je? On zpívá?????? Vedle Střihavky????? Proboha! Když vezmu co vše už dokázal pokazit od doby, co se přes svou EX nacpal do hudebního světa...... hudba kNěmcové - děs. Kájínek - děs a teď ještě zpívá????? No musí to být úúúúúžasnééééé už jen pro tohle bych na to nešel ani zadarmo

0/0
1.9.2010 17:24

pevost

Re: Noid

Kolik ti je? Puberta co?

0/0
1.9.2010 21:11

MissKim

Re: Noid

proč jako? Má pravdu :-P

0/0
2.9.2010 10:09

Brigite

chytráci

Kdybyste včera viděli, jak celý divadlo stojí a čtvrt hodiny tleská, tak byste se za ty svoje "úsudky" chytli za nos...

Plně souhlasím s autorkou článku - jen s jedinou výjimkou: Noid je prostě úžasnej po všech stránkách, mně se jeho herectví líbilo.

0/0
1.9.2010 16:01

Kane v1.2

Re: chytráci

kdybych to viděl a byl tam, tak mě bolí oči a nohy...to vim jistě....:-) někdo holt ten styl rád má a někdo ne, ale chválit něco co vznikalo rok, jako by to bylo stěžejní dílo tohohle století? to je už trochu moc i na mě

0/0
1.9.2010 16:50

MissKim

Jako pardon,

ale uveřejněná ukázka mne bohužel opět utvrdila v tom, proč opravdu nejít na tento další český hrozný muzikál. Všechny jsou na jedno brdo, všechny jsou stejný, stejný melodie, písně, tahá mě to za uši. Poslední český muzikál, který za to stál, byla Johanka z Arku. To co teď pánové a dámy vytvářejí je hrozné. Toť můj osobní názor. Jsem víc a víc zklamaná tím, kam naše scéna, ať už muzikálová nebo popová směřuje.

0/0
1.9.2010 14:54

Kane v1.2

Re: Jako pardon,

pochybuju,že nějakou popovou scénu jsme kdy vůbec měli, ale když je to o muzikálech tak jsme snad měli jedinej povedenej a to byl Dracula-ostatně na něm se pracovalo kolik let...tyhle muzikály jako Robin Hood a ostatní se připravují nejdéle rok a proto používají a recyklují již jednou použité věci..proto ta podobnost - zvlášť OsvaldováRv

0/0
1.9.2010 15:02

Kane v1.2

super PR

musím autorovi pogratulovat..jen se zeptám - kolik že to dostal za napsání toho článku?:-)

0/0
1.9.2010 13:16

mirektravnicek

Re: super PR

Taky mi ten článek připadá poněkud oslavný a psát recenzi z generálky není úplně košer. 

Navíc by někdo v redakci mohl paní Kubíčkové naznačit, že místo slova homosexuál může použít označeni gay. Také ve spojení stereotypní a zženštilý homosexuál je cosi nelogického. 

Ale jako promo dobrý, asi na to opravdu půjdu:-)

0/0
1.9.2010 20:26Najdete na iDNES.cz