Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Diskuse k článku

Triumf v SuperStar úspěch nezaručí, rádia nechtějí hrát ani Chodúra

Pár měsíců po prvním ročníku "federální" SuperStar už televize ohlašují další talentové soutěže. O většině účastníků přitom není slyšet a jejich počiny s výjimkou Martina Chodúra se ani nijak zvlášť neprodávají.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Nautilus46

Postup na vrchol přes bojkot

Přes skutečnost, že Martin Chodúr je totálně bojkotován rádií a jeho písně jsou zřejmě na nějakém pomyslném indexu, coby nepřípustné pro budovatele socialistické společnosti podle tehdejšího morálního kodexu, po přechodném poklesu prodejnost alba se opět posunula směrem nahoru, tedy na 4. a 3. místo. 0čekávám jak to bude vypadat tento týden. Ve skutečnosti na tom tolik nezáleží. Několikrát jsem si přehrál DVD "Legends of Rock´n´roll" a utvrdil se v názoru, že náš hudební showbyznys je na tom katastrofálně. Většina interpretů má úroveň zpěváků táborových ohňů.U zpěvaček bych připustil určité kvality Lucii Bílé. Jestliže někdo vyzdvihuje Markétu Konvičkovou, tak se ptám, kdo je zde hudební analfabet? Jsem to já, anebo aurtoři těchto tvrzení? Pokud jde o zpěváky, namátkou bych uvedl Karla Gotta, Petra Koláře a Martina Chodúra. Tito tři by se měli podělit o prvá tři místa v anketě Český slavík. Nikoliv nutně v uvedeném pořadí. 0sobně preferuji Chodúra. Možná jsem někoho opomněl?

0/0
22.9.2010 0:07

Nautilus46

Bojkot se začíná projevovat?

10 týdnů se prodej alba Let´s Celebrate od Martina Chodúra pohyboval na prvních třech místech. 11 týden znamenal pokles na 8. místo. Samozřejmě, že vás napadne, do jaké míry se na prodejnosti CD projevil absolutní bojkot tohoto umělce v rádiích.0d počátku prodeje jsem nezaznamenal ani jednu prezentaci jeho písní v tomto médiu. Martin bude tedy muset nasadit jiné zbraně. Především by měla následovat koncertní šňůra po českých a slovenských městech. Jistě, v září 2010 se zúčastní na řadě akcí různých pořadatelů. Nemyslím, že by tyto akce mohly nahradit vlastní tématické koncertování s vlastní kapelou, které by mohlo být podpořené vizuální show.Uvidíme, co v tomto směru přinese přicházející podzim a zima 2010-2011.

0/0
4.9.2010 7:38

Nautilus46

Bojkot Chodúra rádií

S CS Superstar to nemá co dělat. Zde se nejedná o vyloučení účastníků této soutěže z rozhlasového vysilání, ale pouze o cílený bojkot jednoho zpěváka, a tím je Martin Chodúr. Zdá se, že se na tomto jménu shodla všechna rádia, což je pozoruhodné. Za bolševika to byla hlavně Marta Kubišová, která porušila kodex "budovatele socialistické společnosti". Co porušil Martin Chodůr? Je to slušný člověk, který nevyrábí skandály, a to se v této morálně degenerované společnosti trestá. Všímám si, že třeba Hitrádio 0rion hraje kdekoho, kromě výše jmenovaného. Nemyslím si, že všichni prezentovaní interpreti jsou lepší než Martin, právě naopak. Asi bych působil jako paranoik, kdybych tvrdil, že se jedná o organizovaný postoj k tomuto zpěváku, ale nic lepšího mne nenapadá. Samozřejmě, manažer rádia může plácat cokoliv. Záleži pouze na IQ čtenáře, co si z toho dovodí. Myslet si, že se v médiích prezentuje pouze pravda, je velmi naivní chápání světa. Nakonec, pravda je relatiní filozofická entita. 

0/0
27.8.2010 6:31

Nautilus46

Rádia vědí, co nám pouštět?

Jeden z příspěvku tvrdí, že rádia moc dobře vědí, co hrát, aby je lidé poslouchali. A je to tady opět. Znovu by nějaký kádrovák určoval, co je pro tento národ vhodné. Když to není státostrana či ruská tajná služba FSB (dříve KGB), pak to jsou alespoň rádia. Dokonce si někteří myslí, že to rádia musí vědět. Myšlení tohoto národa se pohybuje pořád dokola ve vymezených stereotypech a algoritmech.  A co tedy prodejnost alba Let´s Celebrate, to zřejmě není pro tuto společnost žádný validní ukazatel, o papaláších různých médii nehovoře. Desky kupují asi Marťané, že ano. To všechno jsem již zažil, takže nic nového ve vesmíru. Těm mladším generacím bych doporučil, aby si dávaly pozor, aby se neocitly v nové diktatuře proletariátu. Projevy této pseudofilozofie zde neustále probleskují a jsou živeny levicovými politiky. Dnes je 22.8.2010, tedy den po výročí napadení ČSSR ruskými a dalšími vojsky tzv. Varšavské smlouvy. Ať se zase někdo pobaví. 

0/0
22.8.2010 21:25

Nautilus46

Směrováno jistému rádiu II. část kráceno

Průzkum u střední a starší generace dopadne jistě jinak, což dokazuje prodej alba Let´s Celebrate a účast na chodurových koncertech. Někteří náctiletí by měli být zbaveni svéprávnosti. Tak například mnozí z nich používají vůči Martinovi na chatech výrazivo, jako: chcípni blbečku, je to blbec, shit apod. Nakonec si to můžete na internetu přečíst. Podobně se k němu chovají někteří bulvární novináři. Silně mi to připomíná chování bolševiků proti některých umělcům v době reálného socialismu. Za všechny uvedu případ Marty Kubišové, které zničili životní kariéru,   Soudruh Husák si bral na mušku i jiné umělce jako Karla Gotta či Hanu Zagorovou, pokud jde o zpěváky. Má tato menšinová skupina náctiletých s nízkým IQ určovat, co se má v rádiích hrát, a tedy úroveň kultury ve společnosti.

Z pohledu Martina Chodúra to lze považovat za diskriminaci a nevím, zdali to není cenzura, která je Ústavou zakázána. Jak má objektivně soutěžit o titul Český slavík, když jej všechna rádia ignorují. 

0/0
10.8.2010 11:00

cokoo

Re: Směrováno jistému rádiu II. část kráceno

Ostatní finalisté též nejsou ušetřeni nadávek. Odpůrci Śmajdy, Cristovaa atd. používají na diskusích ty samé výrazy, takže Martin není rozhodně jediný, komu se nadává , uráží a z koho mají komplexy. Kdo je těžce zamindrákovaný, umí akorát urážet a nemá inteligentní argumenty, tak si zaslouží jediné trvalý BAN.

0/0
13.8.2010 19:08

Nautilus46

Směrováno jistému rádiu I. část

Dobrý den,

děkuji za odpověď na můj dotaz ohledně rádiové prezentace písniček Martina Chodúra. Je mi jasné, že to nezměníte, tím méně já, ale považuji za vhodné se k vaší odpovědi vyjádřit. Tvrdíte, že Vaše rádio si provádí plošné průzkumy písniček, a u Martrina to dopadá negativně. Prostě respondenti jej nechtějí v rádiu slyšet. Zabývám se studiem vědeckého výzkumu z oblastí biologie, a tak vím, že použitá metodika může vést k různým studijním výsledkům. Aby se tento jev minimalizoval používají se různá metodická opatření, což jistě neplatí pro oblast výzkumu v hudebním průmyslu. Nebude to tak sofistikované, že ano. Bude záležet na věkové struktuře respondentů, jejich sociální příslušnosti a dalších aspektech, včetně IQ. Předpokládám, že ve svých průzkumech se zaměřujete na náctileté, o jejich kulturní úrovni svědčí jejich písemné projevy na internetu. Ti Chodúra jistě nechtějí, ale tvoří pouze zlomek obyvatelstva.

0/0
10.8.2010 10:52

Nautilus46

Vyjídření redaktora jistého rádia

Na můj referát ohledně diskriminace Martina Chodúra jsem obdržel toto v\jádření redaktora jistého rádia. Nebudu jej jmenovat, jistě by z toho měl průser a jeho zaměstnání by bylo ohroženo.

Dobrý den,

napsal jste to hezky.  Lituji začínající zpěváky v Česku. Prosadit se a hlavně zůstat v showbusinessu je někdy nad síly.

Naše cílová skupina je 20 - 45 let, takže lidé v nejlepších letech. Hlavně na ně se soustředí naše hudební testování.

Mějte se hezky a snad bude líp.

0/0
10.8.2010 10:44

Slaanina

Omezená rádia

Nejzářivějším příkladem je Frekvence1, ta bude hrát skladby jako "Hands up" ještě za dvacet let.. Opravdu nechápu. Nejen Chodůr, ale třeba i Markéta Konvičková vydala  na naše poměry velmi vydařené album a skladba Dokonalá má hitové ambice, jenže to by ve studiích museli sedět   jiný lidi. Proč hledat nové zpěváky, když Vondráčková a Žbirka jako vata mezi reklamy úplně stačí... Rv

0/0
9.8.2010 9:13

iuos

hmm

jestli to není tím, na koho jsou ta rádia zaměřena... a řekl bych, že moc dobře ví, co mají pouštět, aby je lidi poslouchali

0/0
9.8.2010 10:46

Nautilus46

Re: hmm

Kdo maže, ten jede. Tak tomu v této společnosti vždy bylo, je a bude.

0/0
10.8.2010 7:12

cokoo

Re: Omezená rádia

Markétu Konvičkovou hrají všechny Kissy. Bena Cristovaa jakbysmet. Last forever od Mira Šmajdy hrají též na moravských Kissech a ještě několika dalších rádiích. Také Bagárovou se chystají hrát. A na slovenském L-radiu hrají dokonce i singl od Ištvancové, takže článek je dost zavádějící.

0/0
13.8.2010 19:13

Nautilus46

Re: V čem je zavádějící?

Článek je o Chodúrovi a jeho bojkotu rádií. Vyjmenoval jste různé zpěváky a kde jej hrají. Neuvedl jste ale ani jediný případ prezentace Martina Chodúra, a tak tedy v čem je článek zavádějící? Divná logická úvaha. Well, tak to na světě chodí. Uveďte prosím rádio, které opakovaně hraje písně Martina Chodúra. I tak, výjimka potvrzuje pravidlo, že ano. Já sám Chodúra neslyším, tedy v rádiích. Konkrétně již vůbec  na 0rionu, což mi potvrdil její redaktor, tak o co tady jde? Při psaní je nutno uvažovat, zdali pohyb prstů po klávesnici kopíruje mozkové procesy anebo emocionální záchvěvy. Považujte tento příspěvek pouze za ranní rozcvičku neuronů, tedy prevenci proti Alzhaimru. Jinak by nebyl důvod odpovídat na psaní, které posatrádá základní principy lidského logického uvažování.

0/0
20.8.2010 7:37

Nautilus46

Zájmová oligarchie III. díl

Někde se mi třetí díl této trilogie zatoulal. Tedy byl MF cenzurován, i když Listina základních práv a svobod to zakazuje. Tato listina je pak součástí Ústavy České republiky, ale byla v této zemi vždy pouze kusem hadru. Znásilňovali ji bolševici a teď i MF Dnes. Budu si muset pořizovat kopie svých příspěvků, abych věděl o co jde soudruzi. Myslím, že v souvislosti s Nečasovou vládou se zde schyluje k bolševickému puči řízeném Ruskou tajnou službou FSB, která má v této zemi velkou podporu mezi obyvateli, ale to se nesmí veřejně ventilovat. To je státní tajemství, že ano. Mimochodem FSB řídí dění v celém světě, takže nejsem tak naivní, abch si myslel, že v Česku to je jinak. Vsadím se, že mne opět smažete a zablokujete mi přístrup na tyto streánky, že ano. Well, mne již bolševici likcidovali v minulosti za neuplatňování politiky strany u svých podřízených. Dokonce mne vyhodili z práce podle paragrafu 46 odst. c) tehdejšího zákoníku práce.

0/0
9.8.2010 1:44

kafy

Re: Zájmová oligarchie III. díl

XD XD XD :D ty jsi mne při pondělku rozesmál :D

0/0
9.8.2010 8:43

Kane v1.2

hezký PR

pro Chodůra ;-D

0/0
8.8.2010 7:58

Lavrentij Berija

Pár NESMRTELNÝCH lahůdek

http://www.youtube.com/watch?v=gZ_kez7WVUU  http://www.youtube.com/watch?v=73dvrir5kig  http://www.youtube.com/watch?v=9e5cqe_JE0Q  Kapely sice víceméně za zenitem, ovšem pořád hrané a nezapomenuté. Kdopak si za třicet let vzpomene na nějakou Langerovou...o Chodúrovi nemluvě.;-) 

0/0
7.8.2010 18:22

Lavrentij Berija

Re: Pár NESMRTELNÝCH lahůdek

http://www.youtube.com/watch?v=MyKlvVPpxo8&feature=related Takovej příval energie z nějakýho popíku nikdy nezažijete.

0/0
7.8.2010 18:26

iuos

hmm

hahahahaha, hlavně takovej příval energie nezažiješ u metalu/hard rocku (nebo co to motorový palice dělaj), ale u punku

;-D;-D

0/0
9.8.2010 8:29

Lavrentij Berija

Re: hmm

Čemu se tak debilně směješ, smrade????? A víš jak jsem tě poznal smrade???? Páč rockeři vždy drželi při sobě, ale tohle vy SMRADI neznáte. A místo toho abyste udržovali pospolitost, budete psát kraviny o jinejch odnožích, než který posloucháte. A jen tak mimochodem, ta skladba je cover od Ramones a ti hrajou co, smrade????? Ač sám punk neposlouchám nic proti nemám, páč je to co??? PUNKROCK!!!! Za jinejch okolností bych ti řekl, že jsem rád, že nepatříš mezi hip hopáky a podobný individua. Takhle jen je napíšu, žes hňup.Rv

0/0
10.8.2010 22:28

Martin HSJ

No jestli je tohle pravda

,,Úspěch české písničky vždycky záleží na přidané hodnotě, jako je třeba

rým o lubrikačním gelu, se kterým přišel Xindl X´´ tak to lze brát jako potvrzení toho, že jsme národ buranů.

0/0
7.8.2010 14:45

Mikrospánek

Nautilus46

Vážený pane, níže píšete, že jste fanouškem Martina Chodúra, ale že jako ne nekritickým. No, dle Vašich příspěvků o tom lze s úspěchem pochybovat. Martin Chodúr je bezesporu talentovaný chlapík, ale dávat ho výš než Karla Gotta to už chce silnou dávku nekritičnosti. Hlas Martina Chodúra je bezesporu zajímavý nic méně, pokud jak tvrdíte máte hudební sluch a trochu toho hudebního rozhledu, tak musíte přiznat, že už jste ho někdy slyšel, není prostě nijak vyjímečný, a i jeho autorské písně jsou pěkné, ale také již 100x slyšené.... samozřejmě je možné, že se Martin ještě vyvine, je mladý, ale zatím je to solidní revival (nejen)Toma Jonese. Karel Gott.... to je úplně jiná liga, pane. Musím ale také podotknout, že nejsem fanouškem ani Martinovým, ani Gottovým, mám jen docela hudební sluch a trochu toho hudebního rozhledu....;-)

0/0
7.8.2010 10:04

certik_bertik

bohužel

na světovou špičku my Češi v hudbě nemáme, skončilo to Dvořákem

0/0
6.8.2010 21:36

kafy

Re: bohužel

Ale máme :) Máme u nás plno špičkových muzikantů, ale ne v popu :)

0/0
9.8.2010 8:46

certik_bertik

Re: bohužel

a kdo to je?

0/0
9.8.2010 9:06

Nautilus46

Zájmové oligarchie a Chodúr II. díl

Mládež očekává jinou zábavu a hudbu než tu, kterou jim může poskytnout Martin Chodúr. Tyto aktivity by měl opustit, jinak jej bude bulvár pomlouvat, jako v případě Popradu. K tomu rádiu. Při práci na počítači poslouchám na pozadí Hitrádio 0rion. Hrají kdeco, komě již zmíněného Chodúra. To není o výběru hudby a podobných kecech, to je bojkotu tohoto zpěváka. Ano, před vydáním alba hráli Let´s Celebrate. Po albu ani tón.  Jakou to má logiku? Jestliže nebudu hrát jeho skladby, nemůžu vědět, zdali se to líbí či nikoliv. Například píseň Paparazzi zaznívá často a od různých interpretů. Nemyslím, že Chodúr je horší, spíše bych řekl, že je to naopak. Je v tom česká závistivá a nepřejícná povaha, která brzdí v rozletu tohoto nadějného a talentovaného interpreta. Za bolševika to byl komunista sedící na prameni showbyznysu. dnes to jsou jiní kabrňácí z různých oblastí, kteří by chtěli diktovat luze a vnucovat jim své názory a vkus, či lépe řečeno nevkus.

0/0
6.8.2010 20:54

kafy

Re: Zájmové oligarchie a Chodúr II. díl

Jsou to většinou soukromá rádia a mohou si hrát nebo nehrát co chtějí :) je to jejich právo. I kdyby to bylo ze závisti nebo nenávisti ... Taky se mi to nelíbí, ale jediné co se s tím dá dělat, je rádio neposlouchat, nebo založit své :)

0/0
9.8.2010 8:57

Nautilus46

Zájmové oligarchie a Chodúr I. díl

Předně. V Česku se nikdy nenarodil interpret populární hudby, pokud si pamatuji, který by nějakým výrazným způsobem zasáhl do světové hudební scény. Není to ani mistr Karel Gott. Předpokládám, že se ani v dohledné době tak nestane. Je to zřejmě genetická záležitost. Hudební scéna je plně v rukách americko-anglosaských umělců.  K ním se občas přidá někdo z jiných státu jako švédská ABBA, němečtí Scorpions apod. Pokud jde o Martina Chodúra, je to největší pěvecký talent, navíc obdařený mimořádnou muzikálností, který se v Česku za mého života narodil. Nic na tom nemění některé nevraživé a nenávisné výroky bulvárních novinářů či jejich sympatizantů, kteří zjevně trpí Amuzií, což je genetická choroba. Jeho koncerty jsou hudebním skvostem, tedy až na Jablunkov, kde zpíval s nedolečenou angínou a byla to pro mne katastrofa. Měl evidentně svůj koncert zrušit, ale od toho je manažér, že ano. Je evidentní, že pro něj nejsou letní festivaly, které navštěvuje hlavně mládež a očekává jinou zábavu.

0/0
6.8.2010 20:38

findus

Rádia zadarmo

Není žádná souvislost mezi poslouchaností v rádiu a komerční úspěšností interpreta. 

0/0
6.8.2010 19:33

findus

Nejprodávanější

Nejprodávanější deska, přestože se v rádiích nehraje. To je frajer !

0/0
6.8.2010 19:31

Witty1

A neni to

treba tim,ze se to proste nelibi?

0/0
6.8.2010 18:53

Nautilus46

Re: A neni to

Kdyby se to nelíbilo, tak se album Let´s Celebrate dobře neprodává. Statistika ukazuje něco jiného. Hned v prvém týdnu prodeje se umístil na 3. místě, a to se s prodejem započalo až koncem týdne (pátek odpoledne, pak sobota a nevím zdali se deska prodávala i v neděli). Další tři týdny album figurovalo ba prvním místě, před albem Už od Richarda Mulera. Dalí tři týdny se pořadí mezi těmito dvěma interprety prohodilo. Takže váš předpoklad je zcela mylný.

0/0
6.8.2010 23:49

Witty1

Re: A neni to

No mylny je VAS predpoklad...5000 prodanych nosicu (odhadem) neznamena nic vic,nez ze se deska s jistotou libi prave jen tem 5000 lidi co si ji koupili.O zbytku populace to nevypovida naprosto nic.

0/0
7.8.2010 0:43

cokoo

Re: A neni to

Nebo to také svědčí o tom, že těch 5000 lidí jsou fanoušci Martina, tak si koupili jeho CD, protože měli očekávání, co vlastně vydal. Ale také si to CD mohli koupit,zklamat se a hodit do koše.Vžádné statistice nenajdete počet zklamaných, kteří vyhodili koupené CD a peníze za něj.

0/0
13.8.2010 20:11

Mikrospánek

Re: A neni to

Myslím, že Eva a Vašek nebo Maxíci se prodávají o něco lépe, pane oligarch, není-liž pravda ?:-P

0/0
7.8.2010 10:18

Štvavá vysílačka

Jo jo. Nemaj hit.

Kam se hrabou na: Poslouchej Evičko, co to máš za tričko...

 Nebo lepší: cééčka, že sbírá céééčka, je to ale léééčka...

Úplná bomba ovšem: Sny o tygří lejdy, denně se mi zdáli....RvRvRv

0/0
6.8.2010 17:45

sexueller_belastigungspanda

a co má chodůr společného s rádii?

to jako se čekalo, že bude přicmrndávat laciné rádiové popkultuře? vedle langerové má jediný na to se štítku superstar zbavit... gotta snad taky hraje evropa dvě? jak často hrají lucku bílou? a přitom to jsou !stále! nejvýraznější čeští umělci... ať chodůr radši objíždí fesťáky a má stabilní pódium, než se ztrapňovat v laciných rádiích...

0/0
6.8.2010 15:51

d.o.s.a.

Zlatá deska...

....se uděluje za 5 tisíc prodaných desek... To je uspěch??

0/0
6.8.2010 13:25

reneta555

Re: Zlatá deska...

Jak se to vezme.Ale v dnešní době, kdy i zavedenější hvězdy prodají pár stovek asi ano.

0/0
6.8.2010 13:59

Nautilus46

Re: Zlatá deska...

Dnes se hlavně desky kradou. Těch ukradených kopií bude několikanásobek těch prodaných.

0/0
7.8.2010 0:11

pskoda

Re: Zlatá deska...

Bývalo to víc, ale museli to snížit, protože by na to nikdo nedosáhl.

0/0
6.8.2010 15:35

Lorysmus

Re: Zlatá deska...

v dnesni dobe jednoznacne :)

0/0
6.8.2010 15:36

Nautilus46

Re: Zlatá deska...

Úspěchem je, že se Let´s Celebrate již několik týdnů (snad 7) umísťuje na prvních třech místech, z toho třikrát na prvém místě a třikrát na druhém za Slovákem Mulerem. Z toho plyne, že jej ještě žádný český interpret nepřekonal. To je skutečný úspěch. Například poslední album Tomaše Kluse (držitele anděla za rok 2009) nikdy neskončilo na prvém místě. Hodnotí se každý týden zvlášť. Jsou ovšem lidé, kteří budou umění Martina Chodúra neustále zpochybňovat. V mých očích to jsou hudební antitalenti. Ten, kdo má o hudbě alespoň trochu páry, se musí před nim hluboce uklonit. Jak jsem již uvedl, Martin by měl emigrovat. Budu se opakovat, když zmíním, že album Chodúra je prvním, které jsem si koupil od českého či slovenského autora. K tomu mě například nikdy nepřiměl Karel Gott či Matuška, Pilarová atd. Jsem Martinuv Fanda, ale nikoliv nekritický. Mám celkem slušný hudební sluch  a hudební praxi, takže jsem schopen posoudit jeho výkon a schopnosti. 

0/0
7.8.2010 0:09

Mikrospánek

Re: Zlatá deska...

Já ještě kupuju Mišíka a Třešňáka,Rottrovou, ale ty Vy asi neznáte, když se hluboce klaníte Martinu Chodúrovi.....;-)

0/0
7.8.2010 10:24

iuos

hmm

máš problém s tím, že se stal známým v soutěži? Že je mladý?

Samozřejmě nijak nehaním tebou vyjmenované, protože si také zaslouží hlubokou úklonu ;-) ale není třeba se hned vysmívat někomu, koho vlastně neposloucháme

0/0
9.8.2010 12:56

Will83

Pokračování neměly být

První Superstar ještě celkem úroveň měla, důkazem je Aneta, která je doposud alespoň trochu vidět. Jinak pokračování už neměly žádnou váhu, kdo vyhrál druhou? Byla vůbec třetí? A co dělá Zonyga z Xfactoru? Pokračování už byl jen byznys, první díl byl byznys, ze kterýho alespoň vyšla Aneta Langerová............

0/0
6.8.2010 11:48

Bernard1

Re: Pokračování neměly být

a proč by lidé, kteří soutěž vyhrají, museli být automaticky profesionálními umělci na celonárodní úrovni? Jinak souhlas, ti z první SS těží/těžili z toho, že byla první.

0/0
6.8.2010 11:59

Sípomat

Re: Pokračování neměly být

Protože celá ta soutěž je stylizovaná,jako by to měla být pravda?

0/0
6.8.2010 12:25

Ropný Produkt

Omezenost hudebního rozhledu posluchačstva je strašná.

Rádia pouští pořád dokola ty stejné písničky. Hudební dramaturg (nebo kdo) vytváří vkus svého posluchačstva. Někteří lidé prostě poslouchají jenom rádio -tzn. to co se jim předloží, a logicky hodnotí jen to co je k dispozici. Peoplemetry pak počítají kolik lidí tu písničku poslouchalo = což jako znamená, že se jim líbila. Písničce se přiřadí koeficient a pouští se tedy častěji. Když se líbí tak ji dáme víckrát, do té doby až se líbit nebude (bude tak otravná, že posluchači přepnou jinam)...Ten člověk (dramaturg?) je určitě motivovaný poslouchaností....A hraje na jistotu, nechce mít problémy se šéfem, který po něm chce výsledky ...proto to takto vypadá. Výsledkem je masa  lidí s omezeným rozhledem. Poslouchají věci co jsou ještě ochotni zkousnout a ne co by chtěli... Ještě že tu máme mp3 a internet.

0/0
6.8.2010 11:43

koutlosh

Re: Omezenost hudebního rozhledu posluchačstva je strašná.

Rádio už jse neslyšel, ani nepamatuju a vůbec mi to nechybí R^

0/0
6.8.2010 12:01Najdete na iDNES.cz