Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Diskuse k článku

Oslava dvacetin se literátům příliš nevydařila. A to četli jak o život

Měla to být krásná jubilejní přehlídka. Festival spisovatelů Praha, který ve čtvrtek skončil, slavil své dvacáté výročí. Jenže nakonec dopadl jinak, než si organizátoři představovali – a nebyla to jejich vina.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

snaduzdost

Oslava dvacetin se literátům příliš nevydařila

Bodejťby, když naši  intoši z toho dělají přehlídku nenávistné, závistivé a pomlouvačné  pravdy a lásky.

"viz redakční:  Skot Iain Banks se pořádně opřel do prezidenta Václava Klause za "ekologickou ignoranci"   Kdo to je, ten škot?  A vůbec, proč  pořadatelé zvou na tato setkání nějaká zaostalá individua, kterým ujel vlak, a nevědí která bije a kam pokročilo chápání dnešní civilizace.  Z toho vidíme zastaralou účelovost "festivalu", na kterou se nechal ten chudák Skot, jakže se jmenuje?  naverbovat. Někdo si tu určitě přišel na svý   nějakými finančními podporami z EU, z českého ministerstva  atd. Chtělo by to, aby organizátoři předložili vyúčtování za ty své pravdoláskovské seance. I když to jsou cizinci. Tím spíš. Neorganizuje to ten kandidát na ministra zdravotnictví, co by měl být spíš obžalován za urážku osobnosti?  Jak se jmenuje?

0/0
11.6.2010 6:57

Erbule

Re: Oslava dvacetin se literátům příliš nevydařila

Myslím, že nejlepší ukázkou nenávisti je příspěvek Snaduzdosta :-(

Jinak si ale myslím, že je škoda, že na festivalu nevystoupil třeba Pavel Brycz. Ten má s autorským čtením zkušenosti a hlavně skvěle píše, takže to, co čte, se i skvěle poslouchá. A když si přizve jako hosty Zdarr, to je pak  zážitek!

0/0
11.6.2010 7:35

snaduzdost

že nejlepší ukázkou nenávisti je příspěvek Snaduzdosta

Erbule, takže pojmenování jevů pojmy, jimiž  ty jsou beztak obecně vnímány -"obyčejnými" lidmi, ale i odborníky, je podle vás nenávist? Bacha, na takovou aroganci dojel Paroubek. Ostatně myslím, že bychom v těch politických neúspěších mohli pokračovat... Právě ti pravdou a láskou podporovaní  zelení se vyznačovali nepochopitelnou neobjektivní  nenávistí. To by ale bylo  pro vás příliš silné kafe, hm, že? No a konečně, na co si stěžuje autor textu? Co myslíte, proč je ten problém na bíledni?

0/0
11.6.2010 8:54Najdete na iDNES.cz