Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Diskuse k článku

Pawlowská zve hosty „mimo normu“, ale zbytečně je ruší různé předěly

Nápad velmi příjemný, provedení (zatím) slabší, protože zbytečně utíká od podstaty slov k rušivým ozdůbkám. To je první díl nového pořadu Haliny Pawlowské Mamba show, který dnes startuje na ČT1.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Kosťa 2

Chudá Pawlowská?

Halině bych chtěl tímto vzkázat, že ona srbská lékařka, které v tomto svém pořadu (24.6.) "polichotila" sdělením, že vypadá jako holčička, vypadá spíše jako chlapeček. Coby nestárnoucí holčička však nejen mně připadá taktéž do onoho pořadu pozvaná Chantal Poullain. Ta se však žádných komplimentů na svůj mladicky přitažlivý vzhled od Haliny nedočkala.

On je to ale pouze takový skrytý kadeřnický lobbing, který si paní Pawlowská do svých pořadů velice ráda zabudovává. Asi si tím zvyšuje svoji "nízkou" životní úroveň...

0/0
28.6.2010 11:13

hendrixx

Zkoušel jsem se dívat kvůli Vereckýmu....

...ale nešlo to vydržet. Pawlovská byla strašná. Nenechala hosty říct dvě věty, aniž by jim neskočila do řeši nějakou pitomou poznámkou, pronesenou protivným skřehotavým hlasem. Byla jako obvykle zmalovaná a vystrojená jak provozovatelka pouťové střelnice a její promluvy byly jako obvykle v podstatě převážně o tom, jak je bezvadně spokojená se svoji obezitou a jak se na sebe dívá "s nadhledem" a "s humorem". Opravdu je někdo, koho to ještě po těch letech (nebo desetiletích?) nenudí?

0/0
4.6.2010 9:34

davidhrbek

Nefér hra Spáčilové

Co je to za idiocii Mirky Spáčilové, že píše recenzi na pořad, který diváci teprve uvidí? Není to poprvé, ale smysl mi uniká. A hlavně - není to fér vůči tvůrcům. D. H.

0/0
3.6.2010 8:32

chudacek.blbecek

Re: Nefér hra Spáčilové

Recenze filmů jsou v médiích taky dřív, než filmy samotné

0/0
3.6.2010 13:44

flames828

...

Pochybuju, že pořad bude mít problém v nedostatku sebeironie pozvaných hostí. Spíš v totální absenci sebekritiky a soudnosti hlavní aktérky.

0/0
3.6.2010 8:31

magdik

pawlovská

No jestli tam dáte zase tu přežranou bachyni, která kecá nesmysly, je chytrá jak rádio, hlavně že jí to sype, tak samozřejmě přepínám jako v minulosti. Fakt neví, kam se nacpat. To platí i u Krause, nedá se na už dívat. No a jestli zrušíte Šípa, tak to hovoří jasně o tom, že jarmulky se na.erou zkrátky všude.

0/0
3.6.2010 8:13Najdete na iDNES.cz