Diskuse k článku

Navarová dostane Anděla

Ačkoli hlasy na podporu předsedy Rady hudební akademie Martina Mařana se množí, nový šéf je připraven položit funkci na stůl. Totéž podle prohlášení v tisku učiní šéf sekce hudebních publicistů Vojtěch Lindaur.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Saxana

Čeština
 ...poučit z chyb!  To se tedy učte, když píšete "s chyb"..
0/0
12.3.2002 14:09

Saxana

to je můj názor!
Co se týká udílení ANDĚLŮ, myslím, že to je velmi smutná záležitost. Bohužel si naše média zvykla nazývat věci nepravými jmény. A tak např. anketa TýTý je označena jako cena diváka, nikoli cenou čtenářů Týdeníku televize, atd. A podobně je to i s cenou Akademie. Je to odporný kolotoč, kde jde jen o penízky, penízky, penízky.. O schopnost manažerů prodat co nejvíce! Se skutečnou kvalitou muziky a zpěvu to nemá pranic společného. Nechci tím však říct, že všichni ocenění, ať mylně či ne, nejsou kvalitní zpěváci nebo muzikanti. Všichni ne...  Vodítko kvality by snad mohla být cena od akdemie, ve které by "seděli" pan Jiří Černý, pan Jiří Moravský Brabec a jim podobní! Omyl, který se stal je opravdu veliký, leč ne jediný, bohužel.. Dalším podivným skutkem Akademie je, podle mého názoru, "zařazení" Heleny Vondráčkové do Síně slávy... S největší pravděpodobností mám jinou představu o takové "síni", ale co si tam např.  paní Hana Hegerová s výše uvedenou dámou počne?  ...           
0/0
12.3.2002 12:56

Saxana

Nestačím se divit...
Chtěla jsem pár slov k "omylu akdemie", ale po přečtení již zařazených příspěvků skutečně valím oči  !  Redakce si vyhrazuje právo vařadit vulgární a společensky neúnosné výrazy, ale zřejmě toto právo dnes nevyužívá...!?! Jaká slova by musela být ještě použita? Přečtěte si to Jsem opavdu zklamána  vaší úrovní, milé idnes .       
0/0
12.3.2002 12:31

roz

Zasloužilí umělci!
Myslím, že by si tahle samozvaná elita měla opět rozdávat tituly "Zasloužilý umělec".
0/0
12.3.2002 10:44

legolas

typicky cesky: NABIZI rezignaci! at odejde, nebo at je zticha
0/0
12.3.2002 10:11

Katoda

Skandál to je, a ne že ne!
No je mi jasné, že ctihodní členové Akademie, se to teď budou snažit shazovat a svádět na média, že z toho uměle nafoukly bublinu, a že to není žádný skandál, ale jen pouhopouhé pochybení. Tak to ani náhodou pane Vlčku! Skandál to je a veliký a především Akademie a organizátorů vůbec. Udělení ceny někomu jinému je podle mne docela velký průser. Letošní předávání bylo vůbec ze strany organizátorů velmi pochybené už od samotného počátku, kdy byl přenos přesunut z ČT na Novu, ustoupení nátlaku Novy ve věci výměny moderátora, ač bylo dostatečně dopředu známo, že se bude zpívat živě, tak nebyli organizátoři schopni technicky zajistit kvalitní televizní a rozhlasový přenos, kauza skupiny Kryštof a nakonec Jablkoň-Navarová. To pan Horáček se k tomu před rokem, narozdíl od Mařana aspoň postavil jako chlap. A to se v jeho případě opravdu mohlo mluvit snad jen o několika málo pochybeních, narozdíl od letošních průšvihů. A aby tomu ještě nebyl konec, tak se chystá další, velmi pochybené rozhodnutí, že ocenění Andělem bude tedy jak Zuzana Navarová, tak i Jablkoň. A proč tedy ne i ten třetí nominovaný? A vůbec, proč by teda ty Anděly nemohli dostat všichni nominovaní ve všech kategoriích, když to může dostat i Jablkoň, který taky nevyhrál? Já nemám nic proti skupině Jablkoň, docela se mi líbí a byl jsem i na několika jejích koncertech, ale to oni budeme mluvit jako skupině, která je držitelem Anděla ne za to, že by vyhrála a byla nejlepší, ale díky "pochybení" několika trotlů?
0/0
12.3.2002 8:27

Suki

Re: Skandál to je, a ne že ne!
se neposer
0/0
12.3.2002 9:29

Kucaba Hudlice u Berouna

kdo je Maran ?
tohle oceneni je bolsevickej vymysl a Maran je proflaknutej estebak , s Lindaerem si hrajou na velky objevitele a hudebnimu businessu nerozumi ...
Lindauer tak jedine umel osukat byvalou sefovou Sony Music ...to se rika u nas
na vesnici ....To jsou nepotrebny lidi , kteri jenom umeji zebrat o CD , aby si doplnovali sbirku ...
pryc s timti povlem ....
na zapade se davaji oceneni za prodeje a ne za teplou polivku !!
0/0
12.3.2002 7:52

týdydýdy

Re: kdo je Maran ?
Hudlice u Berouna ? Co je to za prdel?
0/0
12.3.2002 8:24

Najdete na iDNES.cz