Diskuse k článku

Bárta: Snowboarďáci jsou poctivá práce

Dan Bárta rozšířil letku Andělů o další dva. Přispěla k tomu píseň On My Head, jíž je Bárta spoluautorem a která provází film Snowboarďáci. Stala se skladbou roku a Bártovi vynesla titul nejlepší zpěvák.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Blackshield

On my head
že je ten druh hudby, který poslouchají teenageři při adrenalinových sportech?  To se mi snad zdá... Nebo je zevlování na diskotéce adrenalinový sport?
0/0
22.3.2005 1:37

els11

celkem dobrý
Text v souladu s filmem, zpěv dobrý. Souhlas s Bártou.
0/0
21.3.2005 16:15

Harvester_CZ

Text, interpretace
Dle mého názoru je ta písnička na formát Bárty a "profesionální práce" dost amatérská. Text je jednoduchý, bez nápadu, na úrovni středoškoláka a přednes bohužel, ale zcela typicky, trpí českým nádechem. Ne moc, jsou mnohem horší případy v české pop music, ale stále je to slyšet. V Česku je jen velmi málo zpěváků, kteří umí zpívat anglicky tak, aby jejich původ nebyl slyšet.
0/0
21.3.2005 15:08

co je vám do toho

STEJNĚ...
Rozhodně by bylo možné omluvit špatnou úroveň angličtiny českého zpěváka, ale to by se muselo jednat o opravdového neprofíka..Od formáta typu Bárta se očekává kvalitní zpěv, kvalitní text, kvalitní žánr..Nic z toho nesplnil a do světa vypustil naprosto podprůměrnou píseň, která se hitovkou dle mého názoru stala jen díky tomu mládežnicky úspěšnému filmu....Stále mi nejde do hlavy, jak je možné, že tak sebekritický zpěvák, jakým je Bárta si najednou za touhle písní stojí. Vždy měl svoji cestu a úspěch neměřil jen hmatetelnými trofejemi a najednou úspěch měří prodanými CD a soškou a nevidí dříve hojné skalní příznivce, kteří se pro jeho nové písně od něj odvrací..
0/0
22.3.2005 1:09

Najdete na iDNES.cz