OBRAZEM: Aukce nabídne obrazy, umělecké sklo i kubistický nábytek

  17:03aktualizováno  17:03
To nejlepší z umění dvacátého století včetně ateliérového skla a designových kousků nabídne aukce, která se koná v sobotu 20. září v pražském hotelu Marriott. Všechny položky je možné prohlédnout si na předaukční výstavě v pobočce Dorothea v Praze na Ovocném trhu.

Zobrazit celou fotogalerii

Prohlédněte si pohodlně všechny fotografie

Umělec Patrik Proško
Stále se honíme za tím, abychom zanechali trvalou stopu. To je egoismus

Kdo je člověk, který zcela vědomě tvoří tak, aby jeho dílo co nejdříve zmizelo? Co ho k tomu vede a jak přemýšlí? Vyjádření vizuálního umělce Patrika Proška...  celý článek

Karbon, Zdeněk Burian
Dorotheum otevírá podzimní aukční sezonu. Láká na Buriana i Muziku

Astronomický podzim je tu a s ním přichází i začátek sezony v pražském Dorotheu. Aukční dům tentokrát zahajuje dražbou, které kraluje olej Hlava s kloboukem z...  celý článek

Jitro, 1857, Josef Mánes
Salmovský palác se v říjnu rozloučí s Mánesem i Navrátilem

Milovníkům výtvarného umění zbývá už jen měsíc a půl, aby si prohlédli expozici Umění 19. století v pražském Salmovském paláci. Národní galerie ji totiž od...  celý článek

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!