náhledy
Emil Filla, Holandské zátiší, olej na lepence
Autor: Galerie Kodl
Josef Čapek, Král Lear, olej na plátně
Autor: Galerie Kodl
Václav Brožík, Černé jahody, olej na dřevě, 1899
Autor: Galerie Kodl
František Kupka, Moře na francouzském jihu, akvarel na papíře
Autor: Galerie Kodl
František Janoušek, Žena před zrcadlem, olej na plátně, 1940-41
Autor: Galerie Kodl
Mikuláš Medek, Dívka se švihadlem, olej na plátně
Autor: Galerie Kodl
Václav Radimský, Z Giverny, olej na plátně
Autor: Galerie Kodl
Jakub Schikaneder, Motiv z Bretaně, olej na plátně, 1882
Autor: Galerie Kodl
Jan Zrzavý, Studně v Locronan III, tempera na lepence, 1938
Autor: Galerie Kodl