OBRAZEM: Aukce nabídne obrazy, umělecké sklo i kubistický nábytek

  • 0
To nejlepší z umění dvacátého století včetně ateliérového skla a designových kousků nabídne aukce, která se koná v sobotu 20. září v pražském hotelu Marriott. Všechny položky je možné prohlédnout si na předaukční výstavě v pobočce Dorothea v Praze na Ovocném trhu.