OBRAZEM: Aukce nabídne obrazy, umělecké sklo i kubistický nábytek

  17:03aktualizováno  17:03
To nejlepší z umění dvacátého století včetně ateliérového skla a designových kousků nabídne aukce, která se koná v sobotu 20. září v pražském hotelu Marriott. Všechny položky je možné prohlédnout si na předaukční výstavě v pobočce Dorothea v Praze na Ovocném trhu.

Zobrazit celou fotogalerii

Prohlédněte si pohodlně všechny fotografie

Začínal jsem na pomerančích a svých nohou, řekl tatér Musa v Rozstřelu

Hokejista, poté uznávaný tatér a nyní svébytný výtvarník Lukáš Musil, který si říká Musa, dnes zahájí výstavu v pražském Mánesu. „Spal jsem dobře, ale krátce....  celý článek

Chobotnice
VIDEO: Po Vltavě se prohání obří žlutá chobotnice, má oživit Prahu

Až do konce září budou v Praze v rámci výstavy Sculpture Line k vidění sochy a plastiky, která ozvláštňují veřejný prostor. Mezi nimi zaujme zejména...  celý článek

Ferda Mravenec, Brouk Pytlík a laso, 1948
Výstava připomíná devadesát let od zrodu Sekorova Ferdy Mravence

Od pátku po celé prázdniny si můžou děti zdarma prohlédnout ilustrace Ondřeje Sekory. Výstava nazvaná Ferda Mravenec 90 se koná v pasáži Paláce Koruna na...  celý článek